Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.01.2018 18:32
South Park: Kijek Prawdy w samodzielnym wydaniu na PS4 trafi na rynek w lutym
475V

South Park: Kijek Prawdy w samodzielnym wydaniu na PS4 trafi na rynek w lutym

South Park: Kijek Prawdy jeszcze raz spróbuje podbić rynek i zadebiutuje na PS4 w wydaniu niezależnym od kontynuacji. Ubisoft potwierdziło przeciek i przypomina o dacie premiery.

South Park: Kijek Prawdy w wersji na PS4 było do tej pory dodawane do South Park: The Fractured But Whole i nie mieliśmy możliwości kupna samodzielnego wydania. Niedługo ulegnie to zmianie, bo gra pojawi się w osobnym wydaniu z dniem 13 lutego.

South Park: Kijek Prawdy pojawi się na PS4 w pudełkowym wydaniu

South Park: Kijek Prawdy w wersji na PS4 trafi do pudełek i będzie możliwe do kupienia bez inwestowania w kontynuację. Ubisoft oficjalnie potwierdziło przeciek i datę premiery. Tytuł należy do gatunku RPG z turowym systemem walki. Tym razem bohaterowie z miasteczka South Park odgrywają rolę wojowników z krainy fantasy,  a fabuła skupia na potężnym artefakcie "Kijku Prawdy". Podróż ku jego zdobyciu przepełniona jest niezliczoną ilością absurdalnie śmiesznych wydarzeń i świetnie skrojoną rozgrywką. Jeśli nie mieliście okazji zagrać, to koniecznie nadróbcie zaległość. Poniżej jeden ze starszych zwiastunów.

Jednocześnie przypominamy, że darmowy egzemplarz gry dodawany do South Park: The Fractured But Whole będzie możliwy do pobrania do dnia 31 stycznia. Jeśli do tej pory nie wykorzystaliście swojego kodu lub zwlekaliście z zakupem, to radzimy się pośpieszyć.

South Park: Kijek Prawdy - zwiastun "Przeznaczenie"

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: galeria obrazki Obsidian Entertainment playstation 4 South Park: Kijek Prawdy Ubisoft wideo

Nie przegap