Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.01.2018 17:12
Soul Calibur VI. Do gry trafiają Kilik, Nightmare, Xianghua i Groh
604V

Soul Calibur VI. Do gry trafiają Kilik, Nightmare, Xianghua i Groh

Ikoniczny Nightmare i paru innych wojowników popisuje się swoimi zagraniami na nowym materiale z Soul Calibur VI. Zobaczcie jak w akcji prezentuje się świeża rozgrywka i kolejni bohaterowie.

Soul Calibur VI cofa się do czasów i wydarzeń z pierwszej odsłony serii, aby opowiedzieć je na nowo. Twórcy już wcześniej zapowiadali, że w tytule ujrzymy wiele znajomych bohaterów, ale i powalczymy zupełnie nowymi wojownikami. Nowy zwiastun przepełniony rozgrywką nie zawodzi i ujawnia część szykowanej obsady.

Soul Calibur VI - Sophita bohaterką nowego zwiastuna

Soul Calibur VI atakuje nowym zwiastunem, na którym potwierdzono obecność kilku weteranów. W najnowszej odsłonie legendarnej serii bijatyk powrócą Nightmare, Xianghua i Kilik. Możemy też rzucić okiem na pierwszego ujawnionego debiutanta, który prezentuje widowiskowy styl walki - Groh.

Rozgrywka wygląda bardzo dynamicznie i efektownie. Pojedynki mają być znacznie przystępniejsze, a system walki uproszczony na tyle, aby nawet najwięksi nowicjusze mogli czerpać radość z grania. Premiera jeszcze w tym roku.

Soul Calibur VI - zwiastun nowych postaci

Źródło: YouTube ( 876TV)

Tagi:

Wideo