Kacper Mądry Kacper Mądry 25.01.2018 15:46
Lineage 2: Revolution z masą nowej zawartości
505V

Lineage 2: Revolution z masą nowej zawartości

Lineage 2: Revolution wciąż dominuje rynek mobilnych gier MMO. Autorzy wprowadzili w aktualizacji masę nowej zawartości.

Lineage 2: Revolution to darmowa produkcja MMORPG przeznaczona na smartfony z systemem iOS i Android. Twórcy stale wspierają rozwój swojego nowego dzieła, która stale bije mobilne rekordy dt. ilości graczy.

Po pobraniu łatki otrzymamy dostęp do zupełnie nowego trybu gry. Open Siege polega na pojedynkach dwóch drużyn składających się z 30 graczy każda. Zespoły ustawione są po dwóch przeciwnych stronach mapy, a ich celem jest dotarcie do rejonu przeciwnika i zniszczenie Holy Artifact. Założenia z początku przypominają grę typu MOBA, jednak mamy tutaj kilka znaczących zmian. Dostęp do naszego celu jest chroniony przez wysoki mur, który wpierw musi zostać zniszczony. Podczas bitwy nie mamy też możliwości wykorzystywania mobków do pomocy. Na samej mapie znajdują się dwa punkty, których kontrolowanie podniesie siłę ataku naszej drużyny od 10 do 30 procent. Aby uczestniczy w Open Siege musimy mieć przynajmniej 11 poziom postaci. Ponadto tryb ten ograniczony jest czasowo. Dostęp do niego możliwy będzie w każdy wtorek, czwartek i sobotę od 19:30 do 20:00 czasu GMT.

Lineage 2: Revolution - zwiastun aktualizacji

W najnowszej aktualizacji  do Lineage 2: Revolution pojawiły się również nowe zadania fabularne czy codzienne questy. Niektóre rejony od teraz pozwalają graczom na szybszy przyrost punktów doświadczenia. Weterani gry będą mieli więc szybszy sposób na zdobycie nowego maksymalnego poziomu doświadczenia, który wynosi od teraz 180.

Tagi: Lineage 2: Revolution mobile netmarble