Kacper Mądry Kacper Mądry 25.01.2018 15:23
Layton's Mystery Journey otrzymało wersję trial
206V

Layton's Mystery Journey otrzymało wersję trial

Layton's Mystery Journey to kontynuacja niezwykle popularnej serii gier detektywistycznych. Najnowsza odsłona zawitała do mobilnych sklepów w darmowej wersji.

Layton's Mystery Journey w zeszłym roku pojawiło się na smartfonach z systemem Android oraz iOS. Detektywistyczna opowieść otrzymała teraz darmową wersję próbną, która pozwoli sprawdzić czy jest to tytuł dla nas.

Nowe wydanie gry waży 1,5GB i umożliwia rozegranie pierwszej sprawy w grze. Pozwoli to na zapoznanie się ze wszystkimi mechanikami gry i zadecydowanie o ewentualnym zakupie. Pełna wersja gry jest pełnoprawnym tytułem i kosztuje 74,99zł. Pobierając darmową wersję mamy możliwość kupowania każdej sprawy poprzez mikropłatności. Koszt wszystkich paczek z zadaniami powinien równać się pełnej odsłonie gry.

Layton's Mystery Journey - zwiastun premierowy

Layton's Mystery Journey jest kontynuacją popularnego cyklu gier detektywistycznych Professora Laytona. W najnowszej odsłonie wcielamy się jednak w córkę poprzedniego bohatera, a naszym celem jest odnalezienie naszego ojca. W grze przyjdzie nam rozwiązywać proste sprawy dotyczące błahych spraw życia codziennego oraz bardziej skomplikowane zagadki opowiadające o morderstwach.

Najnowsza odsłona cyklu jest pierwszą fabularną kontynuacją serii na smartfonach. Dotychczas były to gry ekskluzywne dla Nintendo i ich przenośnych konsol DS. Firma zmieniła w ostatnim czasie swoją politykę i postanowiła o wydawaniu swoich produkcji również na inne sprzęty. Co ciekawe, Layton's Mystery Journey jako pierwsze pojawiło się na systemie iOS i Android, a dopiero później na konsoli 3DS.

Tagi: Layton's Mystery Journey mobile