Jakub Barwiak Jakub Barwiak 24.01.2018 19:27
Pacific Rim: Rebelia na nowym zwiastunie
424V

Pacific Rim: Rebelia na nowym zwiastunie

John Boyega i spółka szykują się do odparcia kolejnego ataku Kaiju na nowym zwiastunie Pacific Rim: Rebelia. Czy film dorówna pierwszej części?

John Boyega szykuje się do starcia z wielkimi potworami w Pacific Rim: Rebelia. Legendary Pictures opublikowało właśnie nowy zwiastun tego widowiska. Jest to pierwsze spojrzenie na film, od czasu Comic Conu w Nowym Jorku, który odbył się w październiku zeszłego roku.

Pitbull. Ostatni Pies - zwiastun

Akcja Pacific Rim: Rebelia dzieje się 10 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Program Jaegerów jest głównym  obroną Ziemi przeciwko Kaiju. Jake Pentecost (Boyega) syn Stackera Pentecosta (Idris Elba) zostaje wcielony do programu przez swoją przyrodnią siostrę Mako Mori (Rinko Kikuchi). Bohaterowie rozpoczynają przygotowania na kolejną falę  Kaiju.

W zwiastunie widzimy masę akcji, jeszcze więcej CGI i obowiązkową mowę motywacyjną wygłaszaną przez głównego bohatera. Mi osobiście jednak w tym wszystkim czegoś brakuje, co sprawia iż dwójka wydaje się dosyć mocno odstawać od pierwszego Pacific Rim.

Pacific Rim: Rebelia - nowy zwiastun

Pacific Rim: Rebelia zadebiutuje w naszych kinach 23 marca. Reżyseruje Steven S. DeKnight (Daredevil, Spartakus).

Źródło: https://www.polygon.com/2018/1/24/16928070/pacific-rim-trailer-john-boyega

Tagi: legendary pictures pacific rim 2 pacific rim uprising pacific rim: rebelia Video