Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.01.2018 17:21
Dragon Ball FighterZ chwali się nawiązaniami do anime i specjalnymi atakami
393V

Dragon Ball FighterZ chwali się nawiązaniami do anime i specjalnymi atakami

Dragon Ball FighterZ to mocny kandydat o miano najlepszej bijatyki roku. Naszą opinię na temat gry poznaliście wczoraj. Dzisiaj przyszła pora sprawdzić w akcji wszystkie najpotężniejsze ataki i liczne nawiązania do serialu anime.

Dragon Ball FighterZ to nie tylko bardzo udana bijatyka, ale i niezwykle efekciarska gra pełna odniesień do anime. Pisaliśmy o tym w recenzji, a teraz możecie na własne oczy ujrzeć, co twórcy przenieśli z serialu do swojej produkcji.

Jedna z najlepszych bijatyk na podstawie anime - nasza recenzja Dragon Ball FighterZ 

Zabójstwo Krillina i pierwsze przemiana Goku w stan SSJ, unicestwienie Cella przez młodego Gohana, czy pokonanie Kid Buu za pomocą potężnej Genki-Damy - wszystkie te momenty odtworzycie w grze wykonując efekciarskie.i dramatyczne finiszery. Zobaczcie, jakie smaczki ukryli twórcy w Dragon Ball FighterZ i oceńcie sami poziom ich odwzorowania.

Dragon Ball FighterZ - wszystkie "Dramatic Finish"

Dragon Ball FighterZ pozwala przeznaczyć paski energii na ikoniczne techników zawodników. Zadają one wysokie obrażenia oraz wyglądają fenomenalnie. Poniżej możecie zobaczyć wszystkie ataki specjalne i najpotężniejsze ciosy Meteor.

Dragon Ball FighterZ - wszystkie ataki Super i Meteor

Tagi: