Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.01.2018 10:33
Final Fantasy XIV. Aktualizacja 4.2 z nowymi zrzutami
704V

Final Fantasy XIV. Aktualizacja 4.2 z nowymi zrzutami

Square Enix mocno pracuje nad aktualizacją Final Fantasy XIV do wersji 4.2, która przyniesie nowe wątki fabularne oraz nową zawartość poboczną. Jeśli temat was interesuje, to rzućcie okiem dalej, znajdziecie w rozwinięciu nowe zrzuty z gry.

Najnowszą aktualizacją Final Fantasy XIV jest 4.1, które dodało do gry raid w świecie Ivalice, gdzie przeżywamy wydarzenia z Final Fantasy XII i Final Fantasy Tactics. Kolejna aktualizacja, 4.2, pociągnie fabularne wątki z dodatku Stormblood, wprowadzając także nowe misje plemienia bestii Ananta.

Recenzja: Final Fantasy XIV: Stormblood

Rise of a New Sun, bo taki tytuł nowy aktualizacja, udostępni nam także nową mapę w trybie Feast (Crystal Tower Training Ground). W tym także zajdą zmiany - rundy zostaną skrócone, a wykorzystanie odpowiedniego medalu zapewni nam mniejsze obrażenia. Wraz z nową zawartością PvP, dostaniemy także nowy ekwipunek do zdobycia.

To oczywiście nie wszystko. Pojawią się nowe przedmioty do posiadłości, nowy ekwipunek do zdobycia, mount białego słonia oraz opcja wysyłania jako FC podwodnych ekspedycji, które będą szukać skarbów. Wszystko to na nowych zrzutach w galerii.

Tagi: Final Fantasy XIV: Stormblood galeria playstation 4 Square Enix