Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.01.2018 17:09
Dragon Ball FighterZ - Nappa w pigułce, a Goku Black z własnym zwiastunem
665V

Dragon Ball FighterZ - Nappa w pigułce, a Goku Black z własnym zwiastunem

Dragon Ball FighterZ z nowymi materiałami. Tym razem możemy przyjrzeć się dokładniej postaci Nappy i ocenić jego styl walki za sprawą szczegółowego filmiku. Twórcy przedstawiają również okrutnego Goku Black na krótkim zwiastunie.

Dragon Ball FighterZ zbliża się coraz bardziej, więc twórcy nie tracą czasu i prezentuje nowe wideo. Przed premierą nie zostaniemy już raczej zaskoczeni żadnym nieznanymi wojownikami. Możemy za to lepiej poznać potwierdzoną do tej pory ekipę.

Dragon Ball FighterZ prezentuje w akcji Vegetę SSGSS

Dragon Ball FighterZ otrzymało zwiastun prezentujący w krótki sposób postać Goku Black. Na szczęście nie będzie to leniwy klon zwykłego Goku. W tym wypadku mamy do czynienia z dużo brutalniejszym wojownikiem, który przy wyprowadzaniu ataków korzysta ze specjalnych broni oraz pomocy Zamasu.

Dragon Ball FighterZ - zwiastun Goku Black

Nappa również otrzymał swój materiał. Wojownik został rozłożony na czynniki pierwsze i możemy przyjrzeć się jego stylowi walki. Będzie to potężna postać, która silnymi uderzeniami potrafi przełamywać obronę przeciwnika. Niektóre jego zagrania posiadają z kolei większą wartość defensywną i pozwalają na przyjęcie ataku bez przerywania akcji. Unikalną mechaniką jest również przyzywania Saibamenów. Sadzenie tych zielonych stworków pozwoli na wyprowadzanie kilku różnych ataków specjalnych.

Dragon Ball FighterZ - Nappa i jego styl walki

Dragon Ball FighterZ pojawi się na rynku w dniu 26 stycznia. Zamawiając grę przed premierą zyskać wcześniejszy dostęp do postaci Goku SSGSS i Vegety SSGSS.

Źródło: YouTube ( Bandai Namco Entertainment America)

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ goku black nappa playstation 4 wideo