Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.01.2018 17:20
Alien: Special Order - obejrzyjcie klimatyczny film stworzony przez fana
787V

Alien: Special Order - obejrzyjcie klimatyczny film stworzony przez fana

Czujecie się rozczarowani zeszłorocznym Obcy: Przymierze? Może do gustu przypadnie Wam krótkometrażowy film stworzony przez uzdolnionego fana. Alien: Special Order jest nie tylko klimatyczne, ale i wyjątkowe, bo powstało przy użyciu Source Filmmaker.

Obcy: Izolacja zadebiutowało w 2014 roku i szybko osiągnęło sukcesów wśród krytyków. Recenzenci wychwalali tego świetnego przedstawiciela horrorów chwaląc między innymi gęsty klimat i inteligencję tytułowego Obcego. Wielu uznało ten tytuł za najlepszą grę wykorzystującą filmową markę Obcy. Niestety, produkcja się nie sprzedała i okazała komercyjną klapą. Na kontynuację nie możemy w najbliższym czasie liczyć, ale pewien fan wykorzystał dostępne narzędzia i materiały, aby stworzyć krótki film.

Alien 5 - zobaczcie grafiki ze skasowanego sequela

Alien: Special Order to krótkometrażowy film stworzony przez Louisa Thomanna. Dzieło jest dostępne do obejrzenia za darmo w serwisie YouTube. Louis zaczął pracować nad filmem dwa lata temu i zajmował się tym w wolnych chwilach. Bez jakiegokolwiek budżetu niemożliwe było stworzenie filmu aktorskiego. Postanowiono więc wykorzystać silnik Source Filmmaker i powołano do życia bardzo klimatyczną animację stanowiący hołd dla filmowej sagi Obcy.

Alien: Special Order - film krótkometrażowy

Źródło: YouTube (LOUIS THOMANN ARTS)

Tagi: alien: special order Creative Assembly film Obcy: Izolacja SEGA wideo