Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.01.2018 14:31
Samsung Galaxy S9 i S9+. Wyciekły pierwsze zdjęcia
6357V

Samsung Galaxy S9 i S9+. Wyciekły pierwsze zdjęcia

Samsung Galaxy S9 jest w tym momencie najbardziej wyczekiwanym smartfonem. Koreańska firma planuje wypuścić model S9 i S9+ w marcu tego roku, a zobaczyć mamy go już w trakcie targów CES 2018.

Jednak zanim oficjalnie zobaczymy Samsunga Galaxy S9 i S9+, prawdopodobny wygląd smartfonu przychodzi nam z jednego źródła. Na chińskiej platformie Weibo pojawił się wpis ze zdjęciami, które prawdopodobnie przedstawiają najnowsze smartfony Samsunga, które pokazane mają zostać za kilka dni na CES.

Co można wywnioskować po zdjęciu? Przede wszystkim - podwójną kamerą, która staje się standardem we flagowych smartfonach. Oczywiście model Galaxy S9+ będzie odrobinę większy od zwykłego Galaxy S9. Oprócz tego przeniesiono w inne miejsce czytnik linii papilarnych, a plecy - jak widać - wykonane będą z błyszczącego szkła.

Samsung Galaxy S9 według przecieków oferować ma wyświetlacz Super AMOLED "Infinity" z przekątną 5,8 cala (6,2 w SGS 9+). Sercem smartfonów, zależnie od modelu ma być Snapdragon 845 lub Exynos 9810. Smartfony mają mieć 6GB pamięci RAM (SGS 9+) i 4GB (SGS 9), a do tego wbudowane przynajmniej 64GB pamięci flash. Czy te plotki się potwierdzą - dowiemy się za parę dni.

Tagi: mobile samsung samsung galaxy s9 samsung galaxy s9+