Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.12.2017 17:16
Monster Hunter World z kampanią na co najmniej 40-50 godzin zabawy
545V

Monster Hunter World z kampanią na co najmniej 40-50 godzin zabawy

Twórcy postanowili potwierdzić to, co było pewne od dnia zapowiedzi. Monster Hunter World nie będzie należeć do krótkich gier.

Monster Hunter World to najnowsza odsłona cyklu, który od zawsze słynął z tego, że wymaga mnóstwo wolnego czasu. Odsłony dedykowane konsolom przenośnym potrafiły zatrzymać przy sobie gracza na setki godzin. Teraz nie będzie inaczej i możemy liczyć na multum zawartości.

Monster Hunter World - druga beta jeszcze w grudniu

Monster Hunter World tak jak poprzednie odsłony serii będzie istnym molochem. W tym wypadku możemy liczyć na kampanię dla jednego gracza, która zabierze nam z życiorysu około 40-50 godzin. Potwierdził to reżyser gry Yuya Tokuda

"Zależy to od typu gracza, ale obstawiam, że kampania potrwa od 40 do 50 godzin, aby przejść samą historię. Nie mielibyśmy do czynienia z Monster Hunter, gdybyśmy nie oferowali również zawartości po ukończeniu głównej osi. Gracze mogą kontynuować wykuwanie i ulepszanie swoich ulubionych części ekwipunku, gdy zakończą poznawanie historii."

Weteranom cyklu nie trzeba tłumaczyć, że zaliczenie swoistej historii to ledwie wierzchołek góry lodowej i zabawa zaczyna się dopiero w końcowych etapach produkcji. Warto też dodać, że Monster Hunter World będzie żyło po premierze. Twórcy mówią o tygodniowych wydarzeniach, wyzwaniach oraz darmowych aktualizacjach dodających nową zawartość.

Maniacy mogą liczyć na to, że bez problemu spędzą z najnowszą częścią setki, a może nawet tysiące godzin. Premiera Monster Hunter World nastąpi 26 stycznia 2018 roku. W dnach 22-26 grudnia ruszą natomiast publiczne testy beta.

Monster Hunter World - rozgrywka

Źródło: http://mein-mmo.de/monster-hunter-world-interview-spielzeit/

Tagi: Capcom Monster Hunter World playstation 4 wideo

Nie przegap