Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.12.2017 20:05
Afterparty, czyli picie z szatanem od twórców Oxenfree
596V

Afterparty, czyli picie z szatanem od twórców Oxenfree

Afterparty to nowy projekt uzdolnionej ekipy odpowiedzialnej za bardzo udane Oxenfree. Możemy ponownie liczyć na niezwykle klimatyczny i oryginalny projekt, gdzie najważniejsze będzie prowadzenie rozmów.

Afterparty to prosta przygodówka nastawiona na prowadzenie dialogów i picie w barach. Poznamy historię Loly i Milo, czyli pary, którą łączy platoniczna miłość. Bohaterowie całe życie spędzili razem aż do zakończenia studiów. Każde z nich miało pójść własną drogą, ale zanim do tego doszło zginęli i razem trafili do piekła.

Oxenfree - przygoda i zjawiska paranormalne zapukają do PS4

Afterparty skupi się na rozwiązaniu tajemnicy i znalezieniu odpowiedzi na pytanie dlaczego nasi bohaterowie wpadli do piekła. Drogą do wolności będzie pokonanie samego szatana. Zmierzymy się z nim w nietypowej konkurencji. gdzie wygrywa osoba, która potrafi więcej wypić.

After Party od twórców Oxenfree

Trafimy do różnych barów, a każdy z nich będzie się cechował odmienną atmosferą i bywalcami. Całość ma się charakteryzować niecodziennym klimatem. Picie różnych drinków sprawi, że zdobędzie inne punkty odwagi. W ten sposób otworzymy sobie drogę do wykonania pewnych czynności, jak wejście na szczyt baru. Takie decyzje wpłyną na przebieg opowieści.

Nie mamy na razie fragmentów rozgrywki, ale pierwsze obrazki potwierdzają, że powróci wyróżniający się styl graficzny Oxenfree.

Źródło: http://www.ign.com/articles/2017/12/14/afterparty-is-the-next-game-from-the-oxenfree-developer-night-school-studio-ign-first

Tagi: After Party galeria night school studio obrazki Oxenfree

Nie przegap