Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.12.2017 13:36
Kingdom Come Deliverance - o tym jak powstawała muzyka
324V

Kingdom Come Deliverance - o tym jak powstawała muzyka

Kingdom Come Deliverance to jedno z ciekawiej zapowiadających się RPG. Teraz możemy przyjrzeć się temu, jak powstawała muzyka do tego realistycznego tytułu.

Kingdom Come Deliverance w przeciwieństwie do niemal wszystkich przedstawicieli gatunku, nie będzie miało elementów fantastycznych. Twórcy chcą dostarczyć nam możliwie najbardziej realistyczną grę, w której nasze wybory ukształtują ścieżkę bohatera. Jeśli zastanawia Was jak wygląda gra w akcji, możecie to sprawdzić pod poniższym linkiem.

Kingdom Come: Deliverance. Rozgrywka z wyczekiwanego RPG

Twórcy na swoim kanale opublikowali wideo, na którym opowiadają o tym jak tworzyli muzykę do Kingdom Come Deliverance. W związku z tym, że gra ma nieco historyczny charakter, muzyka ma to odzwierciedlać. Użyto więc wielu klasycznych instrumentów, ale to nie wszystko. Część utworów została napisana specjalnie na potrzeby przerywników filmowych, do których odgrywa je orkiestra. O całym procesie powstawania muzyki dowiecie się z poniższego filmu. Dostępny jest z polskimi napisami.

Kingdom Come Deliverance - twórcy opowiadają o komponowaniu muzyki

Kingdom Come Deliverance ma pojawić się na początku przyszłego roku - ściślej mówiąc, 13 lutego. Poznamy opowieść syna kowala, który poprzysiągł zemstę na tych, którzy zabili mu rodzinę. Do dyspozycji dostaniemy otwarty świat możliwie najwierniej oddający klimat średniowiecznych Czech i nieliniową fabułę.

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance PlayStation 4 warhorse wideo