Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.12.2017 17:30
Star Wars Battlefront 2 ze zmienioną ekonomią, sezonami i nowym rozdziałem kampanii
1246V

Star Wars Battlefront 2 ze zmienioną ekonomią, sezonami i nowym rozdziałem kampanii

Zgodnie z zapowiedzią twórcy Star Wars Battlefront 2 przyjrzeli się ekonomii gry i zaczęli ją naprawiać. Teraz zdobywanie kredytów będzie szybsze i przyjemniejsze. Sama gra doczeka się sezonu z okazji nadciągającej premiery filmu "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi".

Star Wars Battlefront 2 otrzymało w końcu oczekiwane zmiany we wewnętrznej ekonomii gry. Studio zaznacza, że to dopiero pierwsze kroki i w przyszłości doczekamy się kolejnych usprawnień balansu, aby osoby niekorzystające z mikropłatności nie czuły się pokrzywdzone.

Star Wars Battlefront 2 z aktualizacją 1.03 i lepszą detekcją kolizji

Star Wars Battlefront 2 od wtorku rozpocznie sezon The Last Jedi. Zaczną się wtedy frakcyjne wyzwania, gdzie dołączymy do Najwyższego Porządku lub Ruchu Oporu. Wykonując je możemy liczyć na wyjątkowe nagrody, ale szczegółów na razie nie znamy.

Twórcy usprawnili również ekonomię gry i dokonywanie postępów. Zwiększono ilość przyznawanych kredytów za koniec każdej rundy. Teraz najlepsi gracze będą bardziej nagradzani za swoje umiejętności. Studio zrozumiało, że gracze zbyt szybko osiągają limit kredytów z trybu arcade. Od teraz możemy ich zdobyć trzykrotnie więcej za dzienne rozgrywanie różnych scenariuszów. Potwierdzono, że w przyszłości otrzymamy więcej zawartości dla tego wariantu zabawy. Ponadto skrzynki otrzymywane za codzienne logowanie będą przyznawały więcej przedmiotów. Zmiana jest na tyle znacząca, że dostrzeżemy ją od razu, gdy tylko włączymy grę.

W trakcie trwania sezonu The Last Jedi mamy otrzymać w przeciągu najbliższych tygodniu darmową zawartości w postaci bohaterów, map i pojazdów. Do ruchu oporu dołączy Finn, a Najwyższy Porządek zasili Kapitan Phasma. W trybie Galactic Assault rozegramy bitwy na planecie Crait. Starfighter Assault pozwoli z kolei powalczyć w kosmicznej lokacji D'Qar, gdzie zasiądziemy za sterami RZ-2 A-wing - statek zadebiutuje w filmie "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi".

Miłośnicy kampanii dla jednego gracza nie zostaną na lodzie. Iden Versio powróci w rozdziale "Resurrection", który przedstawi wydarzenia z chwili, gdy Najwyższy Porządek zaczął rosnąć w siłę. Zawartość będzie dostępna w dniu 13 grudnia.

Star Wars Battlefront 2 - zwiastun premierowy

Źródło: https://www.ea.com/en-gb/games/starwars/battlefront/battlefront-2/news/changes-progression-credits

Tagi: aktualizacja Digital Illusions CE Electronic Arts lootboksy Mikropłatności playstation 4 star wars battlefront 2 wideo