Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.11.2017 12:36
Tekken 7 - szczegóły aktualizacji 1.09
489V

Tekken 7 - szczegóły aktualizacji 1.09

Tekken 7 zostało zaktualizowane do wersji 1.09. Dzięki temu gracze posiadający odpowiednie DLC lub przepustkę sezonową, będą mogli wkrótce zagrać Geesem Howardem. Poza nim łatka wprowadziła kilka innych nowości.

Tekken 7 otrzymuje pierwszego dodatkowego zawodnika z innej serii. To Geese Howard znany z serii Fatal Fury. Wcześniej mogliśmy spojrzeć jak będzie prezentować się w akcji, a osoby, które posiadają przepustkę sezonową lub drugi zestaw DLC, będą mogły nim zagrać już jutro.

Jak Geese Howard prezentuje się w Tekken 7?

Wprowadzenie nowej postaci do Tekken 7 to nie wszystkie nowości jakie pojawią się po zainstalowaniu łatki o numerze 1.09. Oprócz tego dodano jeszcze następujące nowości:

  • Dodano filmy do galerii.
  • Dodano opcję dogrywki do rozgrywek typu Player Match. Opcja będzie dostępna pod warunkiem, że ilość uczestników sesji ograniczona będzie do dwóch.
  • Dodano indywidualny ranking dla postaci - pozycje zależne będą od ilości wygranych walk.
  • Poprawiono jakość wyszukiwania graczy.
  • Naprawiono różne błędy.

To tyle jeśli chodzi o nową aktualizację. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun prezentujący nową postać, czyli Geese'a Howarda chcącego wszystko zrównać z ziemią.

Tekken 7 - Geesee Howard jako dodatkowa postać

 

Źródło: http://tekkengamer.com/2017/11/28/tekken-7-version-1-09-supports-geese-howard-dlc-pack-adds-rematch-player-matches-bug-fixes/

Tagi: Bandai Namco Namco Bandai playstation 4 tekken 7

Nie przegap