Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.11.2017 10:44
Biomutant prezentuje intrygujący świat
765V

Biomutant prezentuje intrygujący świat

Biomutant zapowiada się ciekawie, choćby z uwagi na wykreowany świat. Ten możemy podziwiać na nowych zrzutach ekranu i trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę świetnie.

Biomutant to RPG akcji osadzone w post-apokaliptycznym świecie pełnym zmutowanych zwierząt. Gra nie będzie zbyt długa, bo pojedyncze przejście zajmie nam 10 godzin, ale z drugiej strony zaoferuje różne zakończenia. Do tych dotrzemy poprzez podejmowanie wyborów i kroczenie określonymi ścieżkami. Świat gry będzie jednak otwarty, możemy więc też liczyć na zadania poboczne.

Więcej ifnormacji o Biomutant

Przygodę z Biomutant rozpoczniemy tworząc swojego własnego szopa - z tego co widzieliśmy, będzie to modyfikowanie jego umaszczenia i gabarytów oraz atrybutów. Podczas zwiedzania zniszczonego świata trafimy do różnych miejsc, które wpłyną na umiejętności bohatera - może to być telekineza, czy wszelkiego rodzaju mutacje, jak długie szpony, co z kolei znajdzie swoje zastosowanie w walce. Jeśli chodzi o starcia to do dyspozycji dostaniemy broń palną oraz białą i niejednokrotnie wykonamy efektowne akrobacje w zwolnionym tempie.

Wszystko to dziać się będzie w pięknym, intrygującym świecie, który został zaprezentowany na zrzutach ekranu, znajdujących się w poniższej galerii. Biomutant jest bez wątpienia ambitną grą, ale dopiero w przyszłym roku przekonamy się jak poradzili sobie twórcy ze studia Experiment 101. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun.

Biomutant - oficjalny zwiastun

 

Źródło: http://www.pcgamer.com/biomutant-teases-gun-toting-duck-headed-robot-in-gorgeous-new-screens/

Tagi: BioMutant Experiment 101 galeria playstation 4 thq nordic

Nie przegap