Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 28.11.2017 20:43
Krytyka Star Wars Battlefront 2 i lootbooksów nie zmieni polityki EA
859V

Krytyka Star Wars Battlefront 2 i lootbooksów nie zmieni polityki EA

Star Wars Battlefront 2 jest mocno krytykowane przez społeczność. EA obiecuje, że słucha głosów graczy i wprowadzi zmiany do ekonomii produkcji. Firma nie zamierza jednak zmieniać swojej polityki wobec innych tytułów.

Star Wars Battlefront 2 zebrało na tyle dużo krytyki, że twórcy postanowili chwilowo wyłączyć opcję dokonywania mikropłatności. Firma przyznaje, że popełniła parę błędów i jest na etapie uczenia się, jak im zaradzać. Studio wyciąga wnioski i słucha krytyki graczy, ale EA nie zamierza rezygnować ze swojej polityki.

Jak nabijać kredyty w Star Wars Battlefront 2?

Star Wars Battlefront 2 wywołało kontrowersję z powodu zepsutej ekonomii i lootboksów. Problem był bardzo poważny i sprawił, że społeczność postrzegała grę w kategorii pay to win. EA wprowadzi do tytułu odpowiednie zmiany, ale dalej będzie dążyć do maksymalizacji zysków ze swoich produkcji. Potwierdził to Blake Jorgensen podczas rozmowy z inwestorami.

Przedstawiciel EA stwierdził, że firma dopiero uczy się jak uzyskać balans w tej kwestii. Przyznaje on, że są dwie grupy graczy. Jedna posiada więcej pieniędzy niż czasu, a drudzy odwrotnie. Celem firmy jest znalezienie złotego środka, który usatysfakcjonuje wszystkich.

Star Wars Battlefront 2 - zwiastun z rozgrywką

Firma jednocześnie odchodzi od płatnych DLC, które dzieliły społeczność. Dlatego wszystkie mapy i bohaterowie będą dostępne za darmo. Poruszono również kwestię kosmetycznych przedmiotów. Firma stara się, aby nie nagiąć kanonu historii Star Wars. Oznacza to, że nie ujrzymy różowego Dartha Vadera. Możliwe jednak, że przyszłość przyniesie jakąś formę kosmetycznych dodatków oferowanych przez mikropłatności. Jako przykład podano zmianę koloru mieczy świetlnych.

Źródło: https://www.dualshockers.com/star-wars-battlefront-2-loot-boxes-canon/

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts lootboksy Mikropłatności playstation 4 star wars battlefront 2 wideo

Nie przegap