Daniel Stroński Daniel Stroński 25.11.2017 10:00
Przegląd gier niezależnych #36 - Raiders of the Broken Planet, Super Street: The Game, Euro Fishing i inne
381V

Przegląd gier niezależnych #36 - Raiders of the Broken Planet, Super Street: The Game, Euro Fishing i inne

W naszym serwisie poświęcamy miejsce wszystkim grom, które zmierzają na konsole Sony, lecz przy natłoku tych mniejszych produkcji łatwo jest zgubić gdzieś po drodze niektóre zapowiedzi. Dlatego też powstały krótkie weekendowe przeglądy gier niezależnych i tych od mniejszych wydawców.

Epic Loon

Co-opowa, pełna humoru platformówka do czterech graczy naraz, gdzie twórcy śmieją się z klasyków kina typu Jurassic Park czy Godzilla. Plansze stylizowane są na odtwarzane kasety VHS, a poziom wyzwania ma być równie oldschoolowy. Niełatwe sekcje platformowe urozmaicą potwory takie jak obcy, dinozaury czy wampiry. W końcu deweloper podzielił się zajawką rozgrywki.

Premiera zaplanowana została na pierwszy kwartał 2018 roku.

Epic Loon - Zwiastun

 

Super Street: The Game

Arcade'owe wyścigi uliczne sygnowane popularnym magazynem o motoryzacji i tuningu. Tytuł ma oddać nam złożone opcje modyfikacji samochodów i emocjonujące wyścigi na ulicach miast, a wszystko to przy oldschoolowych założeniach modelu jazdy. Zwiastuna na razie nie udostępniono, ale wiemy, że pojawią się przeróżne licencjonowane części do tuningu znanych marek.

Grę mamy dostać w przyszłym roku.

 

Raiders of the Broken Planet otrzyma nową kampanię

Darmowy TPS w co-opie, gdzie serie misji dokupujemy osobno. Takie kampanie możemy wykonywać w ekipach do czterech graczy, przy czym trzeba się liczyć z tym, że do gry zakraść nam się może piąty gracz w roli antagonisty. Niebawem dostaniemy nową kampanię "Wardog Fury", w której Harec spróbuje zwerbować Loaht - owoc eksperymentów genetycznych generała Marmalade. Postać ta potrafi przemienić się w potężną bestię, a oprócz niej dostaniemy trzech nowych grywalnych bohaterów. Daniem głównym będą cztery nowe misje fabularne.

Nowa kampania ma być dostępna w przyszłym tygodniu, 30 listopada.

Raiders of the Broken Planet - Zwiastun kampanii "Wardog Fury"

 

Brawlhalla dostaje nową postać

Prosta bijatyka typu brawler w modelu free-to-play trafiła w ubiegłym miesiącu do graczy w swojej pełnej wersji, a teraz otrzymała 36. grywalną Legendę - Xulla. Jest to postać dzierżąca topór i działo oraz pułapki na niedźwiedzie.

Bohater został dodany do gry w tym tygodniu.

Brawlhalla - fragmenty z nową postacią Xulla

 

 

Euro Fishing otrzymało nowe DLC

Symulator wędkarstwa dostał zupełnie nową planszę o nazwie "Le Lac d'Or", czyli umiejscowione w słonecznej Francji "złote jezioro". Ogromny akwen obejmuje 25 akrów i otoczony jest lasem. Twórcy obiecują, że złowimy tam największe i najciekawsze sztuki w grze, jak np. karpie koi.

Wszystko to znajdziecie już teraz w PS Store za 46 zł.

Euro Fishing - Zwiastun dodatku "Le Lac d'Or"

 

Źródło: informacje prasowe

Tagi: Brawlhalla Epic Loon euro fishing mercury steam playstation 4 przegląd gier niezależnych Raiders of the Broken Planet Super Street: The Game wideo

Nie przegap