Jakub Barwiak Jakub Barwiak 23.11.2017 12:27
Gwiezdne Wojny. Rian Johnson na początku prac nad nową trylogią
385V

Gwiezdne Wojny. Rian Johnson na początku prac nad nową trylogią

Rian Johnson rozpoczął prace nad swoją zupełnie nową, gwiezdnowojenną trylogią. Nie wygląda jednak na to, iż szczegóły o niej szybko się pojawią. Filmowiec jest dopiero na początku prac koncepcyjnych.

Widzowie być może nie widzieli jeszcze Ostatniego Jedi, władze Lucasfilmu są jednak na tyle pewne sukcesu filmu Riana Johnsona, że powierzyli reżyserowi stworzenie zupełnie nowej trylogii w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zapowiedź ta zrodziła oczywiście masę pytań, dotyczących głównie tego o czym w zasadzie będą te filmy.

Andy Serkis o postaci Snoke'a

Na razie wiemy jedynie, iż nie mają być one powiązane z rodem Skywalkerów. O postępie swoich prac i o tematyce nowej trylogii wypowiedział się sam Johnson.

Zobaczymy. Na razie jestem na początku i zastanawiam się nad tym o czym w zasadzie ma być ta trylogia. Powiem jednak, że najbardziej ekscytuje mnie robienie zupełnie nowych trzech filmów w tym świecie. Jest w tym wszystkim tyle potencjału. Nie mogę się doczekać.

Rian Johnson ma być reżyserem i scenarzystą jedynie pierwszego z filmów nowej trylogii, ma być jednak intensywnie zaangażowany również i w przypadku dwóch kolejnych. Z pewnością przed filmowcem wiele pracy, gdyż musi on rozwinąć i wymyślić postaci i zarys fabularny całej trylogii, po czym pracować nad szczegółami pierwszego obrazu. Ma on jednak na to sporo czasu, gdyż pierwsza część jego trylogii pojawi się w kinach najwcześniej w 2021 roku.

 

Źródło: https://screenrant.com/rian-johnson-star-wars-trilogy-script-details/

Tagi: disney Gwiezdne Wojny lucasfilm rian johnson Star Wars

Nie przegap