Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.11.2017 18:26
Onrush to wyjątkowe wyścigi bez linii mety i walki o pierwsze miejsce
419V

Onrush to wyjątkowe wyścigi bez linii mety i walki o pierwsze miejsce

Onrush to wyścigi, w których zajęte miejsce nie ma kompletnie znaczenia. Twórcy chcą odmienić dotychczasowe ramy gatunku i oferują inne podejście do zabawy.

Onrush to nowy projekt twórców serii Motorstorm i Driveclub. Studio rozeszło się z Sony w pokojowych warunkach i znalazło nowy dom pod banderą Codemasters. Uzdolniona ekipa nie traci czasu i powraca z nową marką mającą być kwintesencją najlepszych cech wyścigów arcade.

Onrush - duchowy spadkobierca Motorstorm trafi na PS4

Zmęczeni symulacyjnym aspektem wyścigów i tęsknicie za dobrymi czasami klasycznych odsłon Burnout lub Motorstorm? Onrush powinno Was mocno zainteresować. Twórcy wychodzą z inicjatywą stworzenia wyścigów inspirowanych wspomnianymi seriami i cyklem SSX. W nowej grze studia nie liczy się osiągnięte miejsce na mecie, a chodzi o zdobywanie punktów. Twórcy w ten sposób chcą wywrócić do góry nogami zasady panujące w wyścigach. Nie zabraknie szybkiej jazdy, pokonywania zakrętów i wysokich skoków. Zniknie jednak frustracja spowodowana rozbiciem auta w końcowych etapach wyścigu.

Onrush stawia wszystko na czystą frajdę i intensywną walkę różnych klas pojazdów, rezygnując jednocześnie z koncepcji pierwszego miejsca i linii startu. Jak Wam się podoba taki pomysł?

Onrush - nowa gra twórców Motorstom

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-11-22-how-the-devs-behind-driveclub-plan-to-bring-the-arcade-racer-back-to-life

Tagi: Codemasters Software onrush playstation 4 wideo

Nie przegap