Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.11.2017 18:01
Twórca Gravity Rush i Silent Hill jest zainteresowany tworzeniem gier VR
297V

Twórca Gravity Rush i Silent Hill jest zainteresowany tworzeniem gier VR

Gravity Rush 2 to najprawdopodobniej najbardziej niedoceniona gra obecnego roku. Tytuł chociaż zebrał bardzo wysokie oceny, to osiągnął spektakularną klapę finansową. Twórca myśli już jednak o przyszłości.

Gravity Rush 2 to naprawdę piękna i wyjątkowa gra, która zebrała bardzo przychylne opinie od krytyków. Jest też chwalona przez fanów - chociaż to raczej niewielka społeczność. Tytuł pojawił się na rynku 18 stycznia 2017 roku i sprzedał na tyle słabo, że już w rok po debiucie Sony wyłączy jego serwery. Na szczęście mowa o produkcji przeznaczonej dla jednego gracza, gdzie aktywności sieciowe pełnią rolę niewielkiego aczkolwiek przyjemnego dodatku.

Nasza recenzja Gravity Rush 2

Gravity Rush 2 to również dzieło człowieka, któremu zawdzięczamy pierwszą odsłonę Silent Hill i serię Forbidden Siren. Keiichiro Toyama pracuje obecnie w Sony Interactive Entertainment i zdradził, że rozpoczął wstępne prace nad kolejnym projektem. Spytany o to, jaką grę chciałby teraz stworzyć, odpowiedział, że wykazuje wielkie zainteresowanie wirtualną rzeczywistością. Pozostaje nam wyczekiwać pierwszej oficjalnej zapowiedzi i liczyć, że ten wyjątkowo kreatywny człowiek stworzy coś naprawdę oryginalnego

Poniżej w ramach przypomnienia podrzucam naprawdę świetnie wykonaną reklamę gry.

Gravity Rush 2 - reklama live action

Źródło: https://gematsu.com/2017/11/zanki-zero-60-percent-complete-hajime-tabata-new-project-gear-2018-industry-tidbits

Tagi: gravity rush playstation 4 playstation vr Silent Hill Sony Interactive Entertainment wideo

Nie przegap