Daniel Stroński Daniel Stroński 18.11.2017 10:00
Przegląd gier niezależnych #35 - Riverbond, No Heroes Here, Defunct i Tricky Towers
258V

Przegląd gier niezależnych #35 - Riverbond, No Heroes Here, Defunct i Tricky Towers

W naszym serwisie poświęcamy miejsce wszystkim grom, które zmierzają na konsole Sony, lecz przy natłoku tych mniejszych produkcji łatwo jest zgubić gdzieś po drodze niektóre zapowiedzi. Dlatego też powstały krótkie weekendowe przeglądy gier niezależnych i tych od mniejszych wydawców.

Riverbond

W kanciastym, voxelowym świecie osadzono szaleńczego hack 'n' slasha. Mimo pozornie proste oprawy, deweloper obiecuje liczne efekty graficzne, zniszczalny świat ze złożoną fizyką oraz niezapomniane lokacje. To wszystko z toną uroczych przeciwników i bossów do zabicia oraz lokalną kooperacją do czterech osób naraz na jednej kanapie.

Premiera została wyznaczona na przyszły rok.

Riverbond - zwiastun

 

Defunct

Niezależna gra platformowa stawiająca na wysokie tempo przemieszczania się. Sterujemy robotem, który posiada specjalny silnik pozwalający mu tworzyć wokół siebie własne pole grawitacyjne. Korzystając z właściwości takiego urządzenia oraz licznych pól przyspieszających, będziemy pędzić na złamanie karku, próbując wykręcić jak najlepsze wyniki czasowe na przestrzeni 11 różnorodnych plansz.

Tytuł zadebiutuje w przyszłym miesiącu, 19 grudnia.

Defunct - zwiastun

 

No Heroes Here

Dwuwymiarowa obrona zamku przed najeźdźcami w rozpikselowanej oprawie retro. W grupie do czterech osób naszym zadaniem będzie walka z wrogimi jednostkami atakującymi fort. Gracze muszą ze sobą współpracować w wytwarzaniu amunicji i wykorzystywaniu jej do strzałów z armat. Gra dostępna jest od ubiegłego miesiąca na Steamie, gdzie zgarnęła pozytywne recenzje.

Grę mamy dostać w drugim kwartale 2018 roku.

No Heroes Here - zwiastun

 

Tricky Towers trafiło do pudełka

Tetrisowa niespodzianka multiplayerowa, która stała się wyjątkowo popularna za sprawą obecności w sierpniowej ofercie Plusa rok temu, otrzymała fizyczną wersję i możemy już postawić grę na półce. Kto przegapił tę perełkę, ten musi wiedzieć, że jest to wariacja na temat Tetrisa, gdzie nie mamy ścian po bokach i gdzie klocki poruszają się swobodnie, a nieumiejętne stawianie ich może spowodować, że wszystko runie.

Pudełkową wersję gry można kupić np. na Amazonie za $22.99.

Tricky Towers - zwiastun

 

Źródło: informacje prasowe

Tagi: Defunct No Heroes Here playstation 4 przegląd gier niezależnych Riverbond Tricky Towers wideo

Nie przegap