Jakub Barwiak Jakub Barwiak 17.11.2017 12:20
Szykuje się nowy film w świecie X-Men z Jamesem Franco w roli głównej
298V

Szykuje się nowy film w świecie X-Men z Jamesem Franco w roli głównej

20th Century Fox nie zwalnia tempa i szykuje kolejny spin-off ze świata X-Men. W roli głównej ma wystąpić James Franco.

Sukces Deadpoola i Logana zachęciły Fox do ponownej, wytężonej pracy nad uniwersum X-Men. W najbliższych latach z tego świata mamy dostać chociażby New Mutans, Deadpool 2, X-Men: Dark Phoenix i Gambit. Kolejnym z nich ma być Multiple Man z Jamesem Franco w roli głównej.

Deadpool 2 - pierwszy teaser

Multiple Man/Jamie Madrox na kartach komiksu zadebiutował w 1975 roku, moce tego mutanta umożliwiają mu wielokrotne sklonowanie się. Postać ta pojawiła się w animacjach, grach. Multiple Man pojawił się również przez chwilę w X-Men: Ostatni bastion.

Jak podaje Deadline, główna gwiazda produkcji James Franco ma również być jednym z producentów widowiska, konkretnie rzecz biorąc w projekt ma być zaangażowana jego firma Ramona Films, odpowiedzialna za Disaster Artist.

Nie wiadomo na razie kto będzie reżyserem obrazu, za scenariusz ma odpowiadać  Allan Heinberg, autor skryptu do Wonder Woman. Biorą pod uwagę, iż Madrox jest bohaterem znanym z poczucia humoru i operowania w szarej strefie, Franco wydaje się być dobrym wyborem do tego filmu.

Źródło: https://screenrant.com/james-franco-x-men-multiple-man-movie/

Tagi:

Nie przegap