Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.11.2017 15:54
PlayStation Gear przedstawia nową ofertę - gadżety z wielu świetnych gier
616V

PlayStation Gear przedstawia nową ofertę - gadżety z wielu świetnych gier

PlayStation Gear, czyli oficjalny sklep związany z marką wzbogaca się o nowe atrakcje. W ofercie lądują figurki i inne gadżety związane z takimi grami jak Horizon Zero Dawn, Assassin's Creed Origins, Doom czy Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

PlayStation Gear co jakiś czas wzbogaca się o nowe przedmioty kolekcjonerskie dla fanów przeróżnych gier. Horizon Zero Dawn, Assassin's Creed czy nowa trylogia Crash Bandicoot - to tylko część przykładów. Teraz w sklepie lądują przedmioty ze znacznie większej ilości tytułów.

Assassin's Creed Origins z serią gadżetów w PlayStation Gear

Wśród nowości znajdą się gadżety z takich gier jak Doom, Mass Effect Andromeda, Overwatch czy Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Nie brakuje też przedmiotów dla fanów Final Fantasy czy Street Fightera - głównie figurek, które zostały ujęte na poniższej grafice. Same oferty znajdziecie tutaj.

Fani Horizon Zero Dawn poza wieloma przedmiotami od dawna dostępnymi, mogą liczyć na nowość w postaci oficjalnych wydruków. Te kosztują dokładnie £49.99 i znajdują się kolejno tutaj oraz w tym miejscu.

W ofercie PlayStation Gear ląduje też statuetka Crasha znanego z nowej trylogii. Należy do zestawu Premium, więc możemy liczyć na wysoką jakość. Jeśli chodzi o cenę to wynosi ona £54.99. Ofertę znajdziecie tutaj.

Są też figurki dla fanów Street Fightera. Mowa o postaciach Ryu (£80.00) i Chun-Li (£69.99), które można ustawiać w przeróżnych pozach.

Dla fanów świetnej strzelanki z ubiegłego roku, znajdzie się skarbonka z wizerunkiem jednego z przeciwników. W Doom Cacodemon pożerał postać gracza, a teraz z chęcią przyjmie nasze drobne. Najpierw będziemy musieli jednak wyłożyć £21.99.

Gadżety dla fanów Assassin's Creed nawiązujące do najnowszej odsłony prezentowaliśmy ostatnio, ale i w tym przypadku nie zabraknie nowości. Na początek statuetka Beyeka w cenie £69.99, ale jest też coś dla fanów Assassin's Creed III - figurka Connora w cenie £26.99. Na koniec replika Jabłka Edenu w cenie £47.99.

Na samym końcu mała gratka dla fanów Overwatch - oto 10 centymetrowy model Smugi w cenie £57.99.Bohaterkę w takim uroczym wydaniu możemy ustawić wedle własnego upodobania.

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/11/13/new-collectible-figurines-range-and-exclusive-horizon-zero-dawn-prints-arrive-on-playstation-gear/

Tagi: assassin's creed origins crash bandicoot doom guerrilla games horizon zero dawn playstation gear Sony Interactive Entertainment

Nie przegap