Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.11.2017 19:23
The Game Awards do obejrzenia w jakości 4K
314V

The Game Awards do obejrzenia w jakości 4K

The Game Awards rozpocznie się już w przyszłym miesiącu. Wydarzenie będziemy mogli podziwiać w pięknej jakości 4K i możemy liczyć na kilka niespodzianek. Jesteście w stanie wytypować tegorocznego zwycięzcę w kategorii gra roku?

Tegoroczna edycja The Game Awards rozpocznie się w dniu 7 grudnia. Całość będzie transmitowana w jakości 4K poprzez serwis YouTube. Czego możemy się spodziewać? Wiele nagród, światowych premier i przedstawień muzycznych.

The Game Awars 2016 - Overwatch z tytułem gry roku

The Game Awards to odpowiednik Oscarów dla gier, gdzie nagradza się poszczególne tytuły w różnych kategoriach. Wyróżnia się również studia za nie odpowiedzialne. W zeszłym roku miano najlepszej gry trafiło do Overwatch. Listę nominowanych poznamy już w przyszłym tygodniu. Możemy być pewni, że nie zabraknie na niej The Legend of Zelda: Breath of the Wild i Super Mario Odyssey. Jakie dzieła z obozu PlayStation mają szansę ubiegać się o nagrody? Na pewno usłyszymy o Horizon Zero Dawn, Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, Persona 5 oraz całej masie gier multiplatformowych.

Jaki tytuł według Was zasługuje na prestiżową nagrodę gry roku?

The Game Awards - zwiastun wydarzenia

Źródło: YouTube (thegameawards)

Tagi: gry playstation 4 the game awards wideo

Nie przegap