Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.11.2017 19:06
Attack on Titan 2 przedstawia nowych grywalnych bohaterów
265V

Attack on Titan 2 przedstawia nowych grywalnych bohaterów

Attack on Titan 2 ma być kontynuacją stworzoną w myśl zasady "więcej tego samego". Tytuł przedstawi podobną rozgrywkę, ale odda w nasze ręce więcej zawartości. Wiemy też jakimi nowymi bohaterami przyjdzie nam zabijać tytanów.

Attack on Titan 2 to kontynuacja udanej gry na podstawie popularnego serialu anime i mangi. Seria przedstawia świat, gdzie ludzkość musiała skryć się przed tytanami i zamieszkać za potężnymi murami. które chronią ich przed ludożercami. Pierwsza odsłona cechowała się bardzo fajnym rozwiązaniem sterowania, które w zgrabny sposób przeniosło efektowność anime w strukturę gry wideo. Druga część ulepszy je jeszcze bardziej oraz skupi na historii z drugiego sezonu.

Attack on Titan 2 - data premiery i 30 minut rozgrywki

Attack on Titan 2 pojawi się w Europie w marcu 2018 roku. Tytuł pozwoli wcielić się w ponad 30 postaci znanych z mangi i anime. Część nowych bohaterów poznaliśmy właśnie dzisiaj i będą to Oruo Bozad, Petra Rall, Gunther Schultz, Eld Gin oraz Moblit. W galerii znajdziecie nowe zrzuty ekranu przedstawiające bohaterów w akcji. Poniżej możecie rzucić okiem na 30 minut efektownej rozgrywki. Na materiale ukazano walki z bossem, kreator postaci oraz fragmenty z nowego trybu fabularnego

Attack on Titan 2 - 30 minut rozgrywki

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/attack-titan-2-screenshots-characters-2/

Tagi: attack on titan 2 galeria Koei Tecmo playstation 4 wideo

Nie przegap