Jakub Barwiak Jakub Barwiak 08.11.2017 13:25
The Crown. Zobaczcie zwiastun drugiego sezonu produkcji Netfliksa
234V

The Crown. Zobaczcie zwiastun drugiego sezonu produkcji Netfliksa

Netflix podkręca atmosferę przed premierą kolejnego sezonu swojego serialu historycznego. W sieci ukazał się zwiastun drugiej serii The Crown.

The Crown to serial biograficzny, wyprodukowany na zlecenie platformy Netflix. Przedstawia on historię królowej – Elżbiety II. Pierwszy sezon, który ukazał się w listopadzie 2016 roku, opowiadał o początkach urzędowania brytyjskiej monarchini, która musiała zmagać się z tym, iż jako 25-latka będzie musiała kierować najsłynniejszą monarchią świata.

Władca Pierścieni jako serial?

Jak widać w zwiastunie, drugi sezon będzie dział się już w drugiej połowie lat 50-tych i początku 60-tych, w okresie tym oskarżono księcia Filipa – męża Elżbiety – o romanse z kilkoma kobietami, m.in. z aktorką Pat Kirkwood, a także gwiazdą telewizji Katie Boyle.

The Crown - zwiastun drugiego sezonu

W roli głównej występuje Claire Foy. W jej męża, księcia Filipa, wciela się Matt Smith. W obsadzie są również: Vanessa Kirby (księżna Małgorzata), Matthew Goode (jej mąż fotografik, Tony Armstrong-Jones) oraz Michael C. Hall i Jodi Balfour jako kolejno Jack i Jackie Kennedy.  

Zaplanowane jest 6 sezonów The Crown, druga seria jest ostatnią dla Claire Foy, w trzecim i czwartym zastąpi ją Olivia Colman. Premiera 8-ego grudnia.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BQ3Hgiq2YG4&feature=youtu.be

Tagi:

Nie przegap