Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.11.2017 11:44
Borderlands 3 najwcześniej wiosną 2018 roku
530V

Borderlands 3 najwcześniej wiosną 2018 roku

Borderlands 3 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier. Póki co niewiele o niej nie wiadomo, ale wciąż pojawiają się kolejne, niebezpośrednie wzmianki. Podobnie jest tym razem.

Wiadomo, że Borderlands 3 powstaje, choć ani Gearbox Software, ani wydawca w postaci 2K Games nie powiedzieli o tym bezpośrednio. Niemniej, ciągle pojawiają się mniejsze lubi większe wzmianki dotyczące nie wydanej jeszcze gry. Każdy kto choć raz zetknął się z serią Borderlands, wie, że to hybryda RPG i FPS w komediowym stylu, a to właśnie w ten sposób odnoszą się do niej przedstawiciele firm.

Borderlands 3 coraz bliżej pierwszych zapowiedzi. Gearbox poszukuje scenarzysty

Take-Two podzieliło się swoimi wynikami finansowymi za drugi kwartał tego roku, ale dane o sprzedaży to nie wszystko co można w nich znaleźć. W jednej z części raportu pojawiła się wzmianka o niewydanych jeszcze grach, które mają przyczynić się do jeszcze większych sukcesów. Jednym z nich jest Read Dead Redemption 2, które ma pojawić się wiosną przyszłego roku, a drugim "mocno oczekiwana odsłona jednej z największych serii 2K".

Nietrudno się domyślić, że mowa o Borderlands 3. Gra miałaby pojawić się w przyszłym roku fiskalnym, który przypada na okres od 1 kwietnia 2018 roku do 31 marca 2019 roku. Przed nami jest więc jeszcze sporo czekania.

Borderlands 3 nie pokazało się na zbyt wielu materiałach. Jednak nowa odsłona utrzymana będzie w stylu znanym z poprzedników: będziemy mieć więc do czynienia z połączeniem RPG i FPS, a wszystko to w komediowym stylu. Do tego dochodzi stylistyka rodem z kreskówek, choć według szefa studia, jest to cecha, która odrzuca niektórych odbiorców. Poniżej znajdziecie pokaz możliwości silnika, na którym operuje studio przy produkcji Borderlands 3.

Borderlands 3 - technologiczne demo

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/11/07/2k-new-game-reveal-in-take-twos-financial-report/

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software playstation 4 wideo

Nie przegap