Jakub Barwiak Jakub Barwiak 07.11.2017 19:17
Westworld. Gwiazda produkcji potwierdza datę premiery
623V

Westworld. Gwiazda produkcji potwierdza datę premiery

Jakiś czas temu pojawiły się plotki mówiące o możliwym przesunięciu premiery drugiego sezonu Westworld. Fani tej produkcji mogą jednak być spokojni.

Drugi sezon Westworld zadebiutuje wiosną przyszłego roku. Nowa wersja sci-fi/westernu Michaela Chrictona z 1973 roku, zadebiutowała na HBO w 2016 roku. Ze względu na ambicje twórców i mocne oparcie produkcji na efektach specjalnych ogłoszono, iż powróci ona w 2018 roku, później ustalono, iż konkretnie będzie to okres wiosenny.

A może to Władca Pierścieni przejmie rolę Gry o tron?

Jakiś czas temu, z powodu wypadku na planie, pojawiały się plotki o możliwym przesunięciu daty premiery serialu, dzisiaj gwiazda produkcji – Evan Rachel Wood, potwierdziła na Twitterze, iż sezon drugi zadebiutuje wiosną przyszłego roku.

Okres ten jest istotny, ze względu na to, iż definiuje on Westworld jako następcę Gry o tron, która do tej pory zajmowała te miesiące w ramówce stacji. Największy hit HBO czeka jednak, również w 2018 roku, ostatni sezon, prawdopodobnie latem, stacja potrzebuje więc następcy ekranizacji sagi Georga Martina.

Wiadomość ta powinna ucieszyć fanów produkcji, dostali oni potwierdzenie, całkiem szybkiej premiery drugiego sezonu Westworld, co jest istotne zwłaszcza w kontekście kwestii, którymi zakończyła się seria pierwsza. Według zapowiedzi seria druga ma być bardziej szalona, emocjonująca i chaotyczna, niż bardziej spokojny i powolny sezon 1.

Źródło: https://screenrant.com/westworld-season-2-premiere-spring-2018-hbo/

Tagi: evan rachel wood hbo Westworld

Nie przegap