Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.11.2017 16:13
ELEX - wyjątkowe podsumowanie opinii
1150V

ELEX - wyjątkowe podsumowanie opinii

ELEX to podobnie jak poprzednie dzieła studia, gra z rodzaju "kochasz lub nienawidzisz". THQ Nordic, czyli wydawca gry, postanowił podzielić się wyjątkowym odbiorem z jakim spotkała się nowa gra Piranha Bytes.

ELEX to jedna z najciekawszych pozycji tego roku, ale trzeba mieć na uwadze, że studio odpowiedzialne za grę, stoi od jakiegoś czasu w miejscu, więc pod kątem technicznym można wiele tej grze zarzucić. Potrafi jednak bardzo wciągnąć wykreowanym światem, oferowaną swobodą i nietuzinkową mechaniką.

ELEX warto sprawdzić - nasza recenzja gry

Jeśli chodzi o gry wydane w tym roku, to ELEX jest jedyną, która spotkała się z tak zróżnicowanym odbiorem. Z jednej strony ludzie się nią zachwycają, aczkolwiek dostrzegają wady, a z drugiej bez większych ogródek mówią, że to murowany kandydat na najgorszą grę roku, czy nawet ogólnie. Wydawca, którym jest THQ Nordic, postanowił ująć te skrajnie różne opinie na specjalnym wideo.

ELEX - podsumowanie opinii

Zwłaszcza kilka opinii przyciąga uwagę. Oczywiście najwięcej jest tych pozytywnych, spośród których najwyższe oceny nie przekraczają raczej 85%. Z tych dobrych mamy na przykład opinię użytkownika o nicku Pudz1an, który stwierdza:

W końcu, po Wiedźminie 3 to pierwsze RPG, które przyciągnęło mnie na więcej niż 2 godziny.

A jak to wygląda jeśli chodzi o te złe opinie? Dla wielu to gra niesamowicie zła, wręcz zepsuta.

To bez wątpienia najgorsza gra roku. To żenujące jak bardzo zła jest to gra. Nigdy nie widziałem tak złej gry jak ta, jestem w szoku.

Na koniec opinie dziwne, jak określili je autorzy gry. Najczęściej padają porównania do Gothica, ale pojawiły się też bardziej "wyszukane" opinie prosto z naszego kraju. No i to chyba jedyna gra, w której można zbierać papier toaletowy.

Tagi: Elex piranha bytes playstation 4 thq nordic wideo

Nie przegap