Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.11.2017 08:58
Planet of the Apes: Last Frontier pojawi się już w listopadzie
637V

Planet of the Apes: Last Frontier pojawi się już w listopadzie

Planet of the Apes: Last Frontier pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Oprócz daty premiery poznaliśmy jeszcze bonusy dla tych, którzy zamówią grę przed premierą. Dodatkowo, jak się okazuje, gra będzie kompatybilna z PlayLink.

Planet of the Apes: Last Frontier to, najprościej mówiąc, interaktywny film. Produkcja przypomina gry od Telltale Games, ale w tym przypadku rozgrywki w zasadzie nie będzie. Twórcy woleli poświęcić całą swoją uwagę dobrze napisanej historii i wyborom mającym faktyczny wpływ na kolejne wydarzenia.

Planet of the Apes: Last Frontier - pierwsze 17 minut

O tym czy udało się stworzyć odpowiednio dobry interaktywny film, dowiemy się jeszcze w tym miesiącu. Planet of the Apes: Last Frontier ma pojawić się 21 listopada. Co ciekawe, jeśli chodzi o PlayStation 4, gra kompatybilna będzie z PlayLink. Aplikację możecie kojarzyć z To Jesteś Ty!, czyli grą imprezową w której wspólnie ze znajomymi gramy na PS4 przy użyciu naszych smartfonów. W grze dotyczącej Planety Małp czterech graczy będzie mogło głosować na to jaką decyzję podjąć.

Planet of the Apes: Last Frontier ma być osadzone pomiędzy dwoma ostatnimi częściami trylogii filmowej. Poznamy wydarzenia rozegrane pomiędzy Ewolucją Planety Małp, a Wojną o Planetę Małp. Poznamy je jednak z perspektywy innych bohaterów. Jeśli chodzi natomiast o cenę, gra kosztować ma około 85 złotych. Ci, którzy zamówią grę przed premierą otrzymają dostęp do ścieżki dźwiękowej i paczki awatarów.

Planet of the Apes: Last Frontier - oficjalny zwiastun

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/planet-of-the-apes-lost-frontier-ps4-date/

Tagi: Imaginati Studios Planet of the Apes: Last Frontier planeta małp playstation 4

Nie przegap