Paweł Musiolik Paweł Musiolik 04.11.2017 11:44
Overwatch otrzyma nową bohaterkę i mapę
369V

Overwatch otrzyma nową bohaterkę i mapę

W trakcie wczorajszej konferencji na Blizzconie, Blizzard ujawnił nam nową bohaterkę, która trafi do Overwatch. Moira - bo o niej mowa - dołączy do grupy healerów i będzie jedną z nielicznych postaci zdolnych do teleportowania się bez pomocy Symmetry.

Overwatch jest numerem jeden dla Blizzarda jeśli chodzi o wsparcie gry po premierze. Blizzcon, który wystartował wczoraj jest idealnym momentem by pokazać nową zawartość, która trafi do gry. Większą zapowiedzią jest postać Moiry, która przyjęła rolę mrocznego healera.

Jak o swojej postaci pisze Blizzard?

Moira O'Deorain to postać równie genialna co kontrowersyjna. Jako naukowiec specjalizuje się w przełomowych osiągnięciach inżynierii genetycznej i szuka sposobu na okiełznanie podstawowych elementów, z których zbudowane jest życie. [...] Po rozwiązaniu Overwatch O'Deorain została zmuszona do skorzystania z niekonwencjonalnych źródeł finansowania. Tym razem została zaproszona do kolektywu naukowego, który założyło miasto Oaza. Niektórzy szeptali jednak, że już wówczas Moirę od wielu lat wspierała złowieszcza organizacja Szpon, która pomagała O'Deorain w eksperymentach w zamian za możliwość wykorzystania wyników badań do własnych celów.

Overwatch - historia Moiry

Jeśli chodzi o umiejętności Moiry, to te prezentują się następująco:

Biotyczny Chwyt

  • Używając lewej ręki Moira zwiększa swoją energię biotyczną i leczy znajdujących się przed sobą sojuszników. Prawą ręką wystrzeliwuje wiązkę energetyczną dalekiego zasięgu, która wysysa życie z wrogów oraz leczy Moirę i regeneruje jej energię biotyczną.

Kula Biotyczna

  • Moira wystrzeliwuje odbijającą się kulę biotyczną i może wybierać między efektem regenerującym, który leczy sojuszników lub wyniszczającym, który rani wrogów.

Zniknięcie

  • Moira teleportuje się na niewielką odległość.

Koalescencja

  • Moira emituje wiązkę o dużym zasięgu, która zarówno leczy sojuszników, jak i przenika bariery i rani wrogów.

Overwatch - postać Moiry

Ale to nie jedyne nowości. Blizzard ujawnił także nową mapę, która trafi wkrótce do Overwatch. Mowa tutaj o Blizzard World, mapie stworzonej na wzór parków rozrywki, choć w tym przypadku atrakcje związane są z innymi markami Blizzarda.

Overwatch - mapa Blizzard World

Mapa wkrótce pojawi się na publicznym serwerze testowym, a w grze zadebiutuje na początku 2018 roku.

Źródło: https://playoverwatch.com/pl-pl/heroes/moira/

Tagi: Activision-Blizzard Blizzard overwatch playstation 4 wideo

Nie przegap