Daniel Stroński Daniel Stroński 04.11.2017 10:03
Przegląd gier niezależnych #33 - Raiden V: Director's Cut, Ace of Seafood, kosmiczna siatkówka i inne
221V

Przegląd gier niezależnych #33 - Raiden V: Director's Cut, Ace of Seafood, kosmiczna siatkówka i inne

W naszym serwisie poświęcamy miejsce wszystkim grom, które zmierzają na konsole Sony, lecz przy natłoku tych mniejszych produkcji łatwo jest zgubić gdzieś po drodze niektóre zapowiedzi. Dlatego też powstały krótkie weekendowe przeglądy gier niezależnych i tych od mniejszych wydawców.

Raiden V: Director's Cut

Klasyczny shoot 'em up, który rok temu dobrze się przyjął na platformie Microsoftu. Oprócz tony przeciwników, pocisków zalewających ekran i rozmaitych broni, twórcy zadbali o kampanię fabularną i tryb kooperacji, gdybyście chcieli przejść całość z kumplem siedzącym z Wami na jednej kanapie. Wersja Director's Cut przewiduje również kilka dodatkowych misji.

Gra dostępna jest od wczoraj w PS Store za 145 zł.

Raiden V: Director's Cut - zwiastun

 

Rapala Fishing Pro Series

Jak stoi w tytule, mamy tu do czynienia z symulatorem łowienia ryb. Szukanie jak największych okazów obudowane jest całą karierą wędkarza, włącznie z budowaniem reputacji i szukaniem sponsorów. Dziesiątki rodzajów ryb i setki przynęt, a wszystko to w prawdziwych lokacjach.

Tytuł można już nabyć za 124 zł w PS Store.

Rapala Fishing Pro Series - zwiastun

 

Way Of Redemption

Wariacja na temat siatkówki, którą twórcy określają jako MOSA (Multiplayer Online Sports Arena). W grach 1v1 lub 2v2 spróbujemy przerzucić piłkę na stronę rywala, a zrobimy to jednym z czterech dostępnych bohaterów, każdy z własnym zestawem umiejętności specjalnych. Deweloper obiecuje rankingowe ligi, bogate opcje personalizacji postaci oraz możliwość grania z pecetowcami.

Premiera planowana jest na przyszły tydzień, 7 listopadaWay Of Redemption - zwiastun

 

Ace of Seafood

Dziwaczny shooter trzecioosobowy, w którym możemy wcielić się w różnego rodzaju ryby czy kraby i strzelać laserowymi promieniami, walcząc ze znacznie większymi od nas drapieżnikami oraz okrętami wojennymi. Dodatkowo będziemy w stanie zbierać popleczników, a wszystko to, by uratować rafę pełniącą tutaj rolę otwartego świata głębinowego. Zmieszczono tu nawet tryb wieloosobowy do 4 graczy naraz!

Gra ma być dostępna już niedługo, 9 listopada.

Ace of Seafood - zwiastun

 

Źródło: informacje prasowe

Tagi: Ace of Seafood playstation 4 przegląd gier niezależnych Raiden V: Director's Cut Rapala Fishing Pro Series Way Of Redemption wideo

Nie przegap