Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.11.2017 20:36
Apex Construct. Postapokaliptyczna przygoda zmierza na PSVR
297V

Apex Construct. Postapokaliptyczna przygoda zmierza na PSVR

PlayStation VR nabiera tempa i w przyszłym roku doczeka się kolejnej ciekawej gry. Poznajcie Apex Construct. Grę w klimatach sci-fi, nad którą pracuje projektant Mirror Edge: Catalyst.

Apex Construct wrzuci nas do postapokaliptycznej przyszłości pełnej bezlitosnych robotów. Będzie to przygoda w klimatach science fiction, gdzie większość organicznych form życia wyginęło. Naszym zadaniem będzie przetrwać i odkryć mroczną tajemnicę.

Więcej o Apex Construct przeczytasz w naszej bazie gier

Apex Construct zrobi nie tylko użytek z wirtualnej technologii, ale i kontrolerów ruchowych. Tytuł wesprze w pełni PS Move i pozwoli na precyzyjne sterowanie, lepszą interakcję ze światem oraz podnoszenie rozsianych po świecie przedmiotów. Środowisko gry będziemy przemierzać swobodnie za sprawą skokowej teleportacji. Nie zabraknie też dynamicznej walki pełnej akcji.

Apex Construct - zwiastun z rozgrywką

Rozgrywka w Apex Construct to nie tylko walka, ale i rozwiązywanie zagadek oraz eksploracja pięknego świata pełnego sekretów. Będziemy mieli dostęp do specjalnej bazy, gdzie rozwiniemy nasz ekwipunek i otrzymamy możliwość powtarzania zaliczonych etapów. Premiera w przyszłym roku.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/10/30/mirrors-edge-catalyst-design-director-returns-with-ps-vr-adventure-apex-construct/

Tagi: apex construct Fast Travel Games playstation 4 playstation vr wideo

Nie przegap