Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.11.2017 18:34
Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds wygląda przepięknie
994V

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds wygląda przepięknie

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds otrzymało nowy materiał wideo, który pozwala spojrzeć na fragmenty z przygotowywanego dodatku. To również idealna okazja, aby podziwiać niesamowicie realistycznie wykonany śnieg.

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds zapowiada się jako rozszerzenie najwyższej jakości i wypełnione po brzegi zawartością. Ta ma starczyć nawet na 15 godzin rozgrywki. Dowiedzieliśmy się też, że studio zadbało o to, aby poprawić kulejącą mimikę twarzy. Dzięki temu gra ma wyglądać jeszcze piękniej

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds - zawartości starczy nawet na 15 godzin zabawy

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds zabierze nas do mroźnych krain. Nowa rozgrywka wygląda po prostu ślicznie. Wykonanie śniegu jest wręcz zniewalające i potwierdza, że tytuł to absolutna czołówka wizualna współczesnych gier. Wideo trwa ponad 12 minut, a twórcy ukazują nam różne fragmenty z nadchodzącego rozszerzenia. Nie brakuje więc walki, rozmów i eksploracji.

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds pojawi się na rynku 7 listopada. Aloy trafi nowej krainy, gdzie pozna nieznane dotąd plemiona. Możemy liczyć na świeży wątek fabularny, masę zadań pobocznych oraz kolejne elementy uzbrojenia.

Źródło: YouTube (PlayStation EU)

Tagi: Guerrilla Games Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds Sony Interactive Entertainment

Nie przegap