Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.10.2017 17:42
Ace Combat 7: Skies Unknown wygląda olśniewająco w VR
611V

Ace Combat 7: Skies Unknown wygląda olśniewająco w VR

Ace Combat 7: Skies Unknown to pozycja idealnie pasująca do PS VR i dobrodziejstw wirtualnej rzeczywistości. Twórcy są tego świadomi i ich tytuł wykorzysta zalety jakie daje wejście w świat gry. Niestety, jest pewien haczyk.

Ace Combat 7: Skies Unknown zapowiada się naprawdę super. Studio Project Aces jest mocno zdeterminowane, aby dostarczyć najlepszą odsłonę cyklu od wielu, długi lat. Wszystko wskazuje na to, że faktycznie może im się to udać. Mamy otrzymać angażującą historię, przepiękną grafikę i najlepsze cechy poprzedników, które jeszcze bardziej podbiją atmosferę emocjonujących starć w przestworzach.

PS VR nie umiera - montaż gier, które trafią na sprzęt Sony

Ace Combat 7: Skies Unknown pozwoli w jeszcze bardziej sugestywny sposób wcielić się w pilota. Produkcja wesprze technologię wirtualnej rzeczywistości i będzie grywalna za sprawą PlayStation VR. Problem polega na tym, że nie przejdziemy w ten sposób całej kampanii. Zamiast tego możemy liczyć na osobny tryb ze specjalnie opracowanymi misjami. Wielka szkoda, bo rozgrywka w VR musi być po prostu niesamowitym przeżyciem i w tym przypadku chciałoby się jej jak najwięcej. Cieszą nawet drobne szczegóły, jak krople deszczu w realistyczny sposób rozchodzące się po szybie kokpitu. Poniżej dłuższy zwiastun ukazujący rozgrywkę z użyciem PlayStation VR.

Ace Combat 7: Skies Unknown - PGW 2017 - zwiastun z rozgrywką VR

Ace Combat 7: Skies Unknown pojawi się na rynku w przyszłym roku. Twórcy zdecydowali się na opóźnienie premiery, aby jak najlepiej dopracować swoje dzieło i zadowolić nawet najbardziej wymagających fanów. Trzymamy za słowo i liczymy, że otrzymamy tytuł jak najbardziej wyjątkowy i godny miana kultowej serii.

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: Ace Combat 7: Skies Unknown Bandai Namco pgw 2017 playstation 4 playstation vr Project Aces wideo

Nie przegap