Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.10.2017 17:18
Dissidia Final Fantasy. Zwiastun pełen świetnej akcji i szczegółów
184V

Dissidia Final Fantasy. Zwiastun pełen świetnej akcji i szczegółów

Dissidia Final Fantasy NT otrzymało nowy zwiastun, który w dokładny sposób objaśni Wam czym właściwie jest ta gra. To również dobra okazja, aby spojrzeć na niesamowicie efektowną rozgrywkę.

Dissidia Final Fantasy NT to niesamowicie efektowny cross-over stawiający przeciwko sobie bohaterów i antagonistów z najróżniejszych odsłon cyklu Final Fantasy. Seria narodziła się na PSP, gdzie osiągnęła niemały sukces, a teraz powróci w wydaniu stacjonarnym. Wszystko to dzięki Square Enix i studiu Team Ninja - ojców serii Dead or AliveNinja Gaiden oraz NiOh.

Dissidia Final Fantasy NT - zwiastun przedstawiający Noctisa

Dissidia Final Fantasy NT to tym razem walki drużynowe w wariancie 3v3. System rozgrywki to ponownie szalenie szybkie i efektowne walki, gdzie ataki podzielone są na dwa rodzaje. Ciosy oznaczone w kategorii Bravery zabierają punkty przeciwnikowi, które następnie wpadają na nasze konto. Im więcej ich mamy tym mocniejsze są nasze ataki AP. To właśnie nimi zadajemy faktyczne obrażenia, a runda kończy się po zaliczeniu trzech nokautów. Poniższe wideo objaśni Wam dokładnie działanie całej gry.

Dissidia Final Fantasy NT - szczegółowy zwiastun

Dissidia Final Fantasy NT w dniu premiery zaoferuje dostęp do 20 zawodników. Twórcy zarzekają się jednak, że otrzymamy sporo zawartości DLC. Możemy więc liczyć na to, że ekipa zostanie rozbudowana o kolejne postacie. Premiera gry w Europie nastąpi 30 stycznia 2018 roku.

Źródło: YouTube (FInal Fantasy)

Tagi: Dissidia Final Fantasy NT playstation 4 Square Enix Team Ninja wideo

Nie przegap