Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.10.2017 16:23
The Hong Kong Massacre trafi na PS4
397V

The Hong Kong Massacre trafi na PS4

The Hong Kong Massacre, jeden z najdłużej tworzonych indyków wreszcie otrzymał orientacyjną datę premiery, a także potwierdzenie wydania gry na PS4.

The Hong Kong Massacre pierwszy raz pokazało się światu kilka lat temu jako wyjątkowo ambitna produkcja, nawiązująca do klasyki azjatyckiego kina akcji w klimacie lat 80., z domieszką brutalności znanej chociażby z Hotline Miami.

Hong Kong Massacre w naszej bazie gier

Ostatnie kilkanaście miesięcy o grze było niesamowicie cicho, więc PC-towi gracze zastanawiali się, czy aby produkcja dwóch deweloperów nie została skasowana. Na szczęście - nie. Skupili się oni na dopracowaniu gry, która pojawi się wpierw na PlayStation 4 w 2018 roku. Materiał, który nam pokazano wprost przedstawia czym będzie gra - top-down shooterem z niesamowitym klimatem i wspaniałymi efektami graficznymi. Jest na co czekać.

The Hong Kong Massacre - oficjalny zwiastun konsolowy

Duet twórców zadbał nie tylko o to, żeby ich gra świetnie wyglądała (zwłaszcza w zwolnionym tempie), ale również żeby wyśmienicie się w nią grało. Dlatego też pomyśleli o odpowiednich mechanikach dotyczących wykonywania uników rodem z Max Payne. Do tego mamy jeszcze całkiem zaawansowaną destrukcję otoczenia i atrakcyjny model strzelania. Jest na co czekać!

Tagi: pgw 2017 playstation 4 The Hong Kong Massacre Vreski Games wideo

Nie przegap