Daniel Stroński Daniel Stroński 28.10.2017 10:00
Przegląd gier niezależnych #32 - GUTS, Epic Loon, Raiders Of The Broken Planet i inne
211V

Przegląd gier niezależnych #32 - GUTS, Epic Loon, Raiders Of The Broken Planet i inne

W naszym serwisie poświęcamy miejsce wszystkim grom, które zmierzają na konsole Sony, lecz przy natłoku tych mniejszych produkcji łatwo jest zgubić gdzieś po drodze niektóre zapowiedzi. Dlatego też powstały krótkie weekendowe przeglądy gier niezależnych i tych od mniejszych wydawców.

GUTS

Rozwinięcie skrótu to "Gory Ultimate Tournament Show", także szykujcie się na odcinanie przeciwnikom kończyn i inne brutalne animacje w tej nadchodzącej bijatyce. Celem jest tu pozostawienie wroga bez rąk i nóg. Twórcy zapowiadają "Mortal Kombat z humorem Happy Tree Friends", jeśli pamiętacie te wesołe zwierzaczki.

Premiera planowana jest na początek przyszłego roku.

GUTS - zwiastun

 

Epic Loon 

Zabawna platformówka dla czterech graczy, gdzie wyśmiewane są klasyki kina jak Godzilla, Jurassic Park czy Obcy. W stylistyce retro (VHS, te sprawy), produkcja przetestuje naszą zręczność, przedstawiając wyjątkowo trudne sekcje platformowe oraz przeciwników takich jak wampiry, ufoludy i dinozaury. Przeżyjemy to przy akompaniamencie zespołu Pryapisme.

W Epic Loon zagramy w pierwszym kwartale 2018 roku.

Epic Loon - zwiastun

Laser League

Sportowa gra drużynowa przyszłości. Starcia 4 vs 4 polegają na bieganiu po arenach i aktywowaniu zabójczych laserowych ścian w taki sposób, by wyeliminować całą drużynę przeciwną. Twórcy obiecują wiele klas z rozmaitymi modyfikatorami i niezapomniane przeżycia w zupełnie oryginalnym zamyśle na zabawę. Wszystko to od twórców wyczynów na deskorolce 2D OlliOlli.

Gra planowana jest na 2018 rok.

Laser League - zwiastun

 

Raiders Of The Broken Planet - dostaniemy więcej za darmo

Co-opowa strzelanka trzecioosobowa z absurdalnym humorem walczy o graczy. Gra dostępna jest w formie darmowego prologu, do którego dokupujemy zestawy misji. Osoby, które niczego nie kupiły, nie miały dotychczas możliwości wykorzystać w pełni oferowanych przez twórców nagród. Od teraz będą one otrzymywały złoto, punkty frakcji i postaci, a także będą w stanie zbudować własne bronie, jeśli znajdą odpowiedni plan. Wszystko to prowadzi do lepszego sprzętu i modyfikatorów dla bohatera, więc w końcu ta część gry będzie dostępna dla wszystkich.

Przypominamy, że produkcja dostała u nas niezłe 7,5/10, przy czym doceniliśmy oryginalne rozwiązania, szczególnie pomysł na gracza-przeciwnika utrudniającego innym przechodzenie misji.

Raiders Of The Broken Planet - omówienie zmian

 

Źródło: informacje prasowe

Tagi: Epic Loon GUTS informacje prasowe playstation 4 przegląd gier niezależnych Raiders of the Broken Planet

Nie przegap