Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.10.2017 11:15
Dying Light świętuje Halloween specjalnym wydarzeniem
499V

Dying Light świętuje Halloween specjalnym wydarzeniem

Dying Light również świętuje halloween. I chociaż jest to gra o apokalipsie zombie, specjalne wydarzenie nie jest utrzymane w podobnym tonie, a nawiązuje raczej do komiksowych superbohaterów.

Dying Light to nowe spojrzenie na apokalipsę zombie. Wrocławskie studio Techland oddało nam otwarty świat (w postaci miasta Harran) i rozbudowany parkour, co daje niemal nieograniczone możliwości w poruszaniu się po mieście. Niedawno gra otrzymała jedno z 10 darmowych rozszerzeń, które twórcy obiecali wprowadzać na przestrzeni roku. Wraz z pierwszą aktualizacją zawartości, twórcy oddali też hołd Georgowi Romero.

Dying Light oddaje hołd ojcu wszystkich zombie

Techland nie chciało pozostawać w tyle, więc podobnie jak reszta świata, przygotowało specjalne wydarzenie. Przez określony czas w Dying Light linka z hakiem będzie znacznie usprawniona. W związku z tym pojawiły się wyzwania, za wykonanie których otrzymamy nagrody.

Przez określony czas wydłużony zostanie zasięg linki z hakiem. Dodatkowo nie będzie się ona "zużywała", co pozwoli na nieustanne przemieszczanie się między budynkami, i zaoferuje nową opcję – możliwość przyciągania do siebie wrogów. Dlatego też w czasie Halloween celem społeczności będzie zabicie poprzez ściągnięcie z wysokości łącznie 10 milionów wrogów, a nagrodami – zestawy Bounty Skin Pack. Przewidziano też cel indywidualny – każdy, kto złapie 5 tysięcy przeciwników za pomocą zyskującej nową funkcje linki, otrzyma dodatkowo złotą broń.

Jak to wygląda w akcji? Przekonacie się z poniższego wideo.

Dying Light - zwiastun wyjątkowego wydarzenia

Wydarzenie "Niezwykły Super-Crane" trwa od wczoraj i trwać będzie do 2. dnia listopada. Jeśli jeszcze nie posiadacie Dying Light, trwa teraz promocja, dzięki której grę w rozszerzonej edycji można nabyć w niższej cenie.

Techland przygotowuje też coś specjalnego w ramach wydarzenia. Firma zachęca do nagrywania swoich poczynań w grze i udostępniania ich w mediach społecznościowych. Kilka z nich trafi do specjalnego klipu.

Źródło: http://pressoffice.techland.pl/22402-swietuj-halloween-podczas-sieciowego-wydarzenia-w-dying-light

Tagi: Dying Light halloween playstation 4 Techland Warner Bros Interactive Ent. wideo

Nie przegap