Paweł Musiolik Paweł Musiolik 26.10.2017 17:09
L.A. Noire w 4K - nowy zwiastun odświeżonego hitu
1077V

L.A. Noire w 4K - nowy zwiastun odświeżonego hitu

Odświeżone w 4K L.A. Noire pojawi się na PlayStation 4 już za trzy tygodnie. Rockstar postanowiło przypomnieć nam o grze nowym materiałem.

L.A. Noire było jedną z ciekawszych gier Rockstara na konsole poprzedniej generacji. Produkcja ekipy Team Bondi kosztowała krocie, nie sprzedała się za dobrze, ale kupiła recenzentów i graczy niesamowitą technologią stojącą za mimiką postaci.

Czy odświeżony w rozdzielczości 4K tytuł broni się przed mijającym czasem? Nowy zwiastun, który zobaczycie poniżej pokazuje, że raczej tak. Jeśli nie będą nam przeszkadzały pewne archaizmy w rozgrywce (gry z otwartym światem mocno ewoluowały w ciągu ostatnich lat), to powinniśmy wsiąknąć w gangsterski klimat.

L.A. Noire - zwiastun w 4K

Co zaoferuje nam L.A. Noire na PlayStation 4? Poza kompletną zawartością, dostaniemy wyższą rozdzielczość, lepsze tekstury, poprawioną reżyserię scen przerywnikowych. Niestety, nie potwierdzono do tej pory polskiej wersji (która w oryginale nie była obecna i sprawę ratowało nieoficjalne spolszczenie), więc możemy zakładać, że jej po prostu nie będzie.

Tagi: L.A. Noire playstation 4 rockstar games wideo

Nie przegap