Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.10.2017 16:14
Street Fighter V Arcade Edition zostanie wydane na naszym rynku przez Cenegę
340V

Street Fighter V Arcade Edition zostanie wydane na naszym rynku przez Cenegę

Street Fighter V Arcade Edition pojawi się w przyszłym roku, a tymczasem dowiadujemy się, że na naszym rynku grę wyda Cenega. Nie oznacza to jednak, że gra będzie dostępna w polskiej wersji.

Street Fighter V Arcade Edition to kolejna próba Capcomu na przekonanie graczy do swojego produktu. Nowa odsłona kultowej serii nie spotkała się z dużym zainteresowaniem, ale firma nie przestaje inwestować w swoją bijatykę. Dlatego ciągle pojawiają się nowości, które zostaną zawarte w nowej wersji Arcade.

Street Fighter V. Bonusowe kostiumy i ankieta na najlepszą postać z serii

Street Fighter V Arcade Edition na naszym rynku będzie wydane przez firmę Cenega. Według oficjalnego ogłoszenia, nie pojawi się jednak w polskiej wersji językowej. Oprócz standardowej wersji gry, w skład Arcade wejdzie jeszcze:

  • Nowy Tryb Arcade
  • Nowy Tryb Extra Battle
  • Nowe ataki V-trigger
  • Galeria
  • Przebudowany interfejs
  • Postacie do pobrania z Season 1 DLC
  • Postacie do pobrania z Season 2 DLC

Jednak co się tyczy dwóch ostatnich punktów, postacie te mogą być kupione osobno lub odblokowane za pomocą waluty w grze.

Nowy Trybie Arcade pozwoli graczom przypomnieć sobie 30 letnią historię bestsellerowej serii Street Fighter. Wybierz jedną z sześciu różnych ścieżek i rywalizuj w meczach z przeciwnikami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję, aby odkryć różne końcówki w zależności od poczynań gracza. Z kolei w Extra Battle Mode na graczy czekają wyzwania ograniczone czasowo, w których będą mogli skorzystać z Fight Money, aby otrzymać ekskluzywny dla każdego miesiąca strój premium. Zakończ wszystkie cztery wyzwania każdego miesiąca, aby otrzymać specjalny strój, unikatowy dla tego trybu. A to nie koniec atrakcji! Street Fighter V będzie regularnie aktualizowany o nową zawartość, którą będziemy ujawniać na bieżąco.

Street Fighter V Arcade Edition ma ukazać się 16 stycznia przyszłego roku. Dla wszystkich, którzy grę już posiadają, zawartość oddana będzie w formie darmowej aktualizacji. Gra dostępna będzie w pudełkowym wydaniu. Poniżej znajdzie zwiastun nowej edycji.

Street Fighter V Arcade Edition - oficjalna zapowiedź

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Capcom cenega playstation 4 Street Fighter V: Arcade Edition

Nie przegap