Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.10.2017 09:55
Metal Gear Survive - data premiery i bonusy dla preorderów
775V

Metal Gear Survive - data premiery i bonusy dla preorderów

Metal Gear Survive to najmniej chciana gra jeśli chodzi o uniwersum Metal Gear. Niemniej, Konami ujawniło w końcu datę premiery, a ponadto - bonusy dla tych, którzy zamówią grę przed premierą.

Metal Gear Survive dla wielu fanów serii stworzonej przez Hideo Kojimę, to porażka, mimo że gra jeszcze nie jest dostępna. W dużym stopniu spowodowane jest to aferą pomiędzy autorem, a firmą. Cała sytuacja miała miejsce podczas produkowania Metal Gear Solid V, przez co gra trochę ucierpiała, a sam autor zmienił swojego pracodawcę na Sony, gdzie zaczął prace nad Death Stranding.

Metal Gear Survive pozwoli nam rozwijać swoją bazę i przenosić postęp

Drugim powodem, dla którego Metal Gear Survive jest nielubiane, to fakt, że całość zbudowana jest na elementach wyjętych prosto z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Jeśli więc chodzi o ogólny poziom graficzny i założenia rozgrywki - wiemy czego się spodziewać. Różnicą będzie możliwość grania w kooperacji i inni przeciwnicy - zamiast żołnierzy pojawią się zombie. Akcja rozegra się zaś w innym wymiarze w stosunku do tego co działo się w The Phantom Pain.

Konami na swoim oficjalnym profilu w portalu Twitter podzieliło się datą premiery. Metal Gear Survive ma pojawić się 20 lutego w Stanach, a w Europie dwa dni później - 22 lutego 2018 roku.

Nie ma jeszcze przedsprzedaży Metal Gear Survive, ale już można zerknąć na to, co dostaniemy w bonusie, jeśli na takowe zamówienie się skusimy. Będzie to Survival Pack, czyli zestaw kostiumów i złotych broni. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie, po wybraniu interesującego Was kraju. Tymczasem zapraszamy do galerii pod newsem i przypominamy jeden ze zwiastunów.

Metal Gear Survive - oficjalny zwiastun

 

Źródło: https://twitter.com/Konami/

Tagi:

Nie przegap