Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.10.2017 19:12
Digimon Story: Hacker’s Memory. Data premiery, bonusy i nowy zwiastun
344V

Digimon Story: Hacker’s Memory. Data premiery, bonusy i nowy zwiastun

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory to kontynuacja naprawdę udanej gry jRPG, która pojawiła się w Europie na początku zeszłego roku. Tytuł otrzymał nowy zwiastun i potwierdzenie daty premiery. Posiadacze PSV i PS4 zagrają w styczniu 2018 roku.

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory pod wieloma względami będzie grą podobną do swojego poprzednika. Tytuł wrzuci nas do tego samego świata i opowie historię osadzoną w równoległym okresie, ale z perspektywy nowego bohatera. Możemy liczyć na klasyczną rozgrywkę i turowy system walki oraz duży nacisk na opowiedzianą historię.

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory pokazuje rozgrywkę

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory otrzymało dokładną datę premiery. Gra trafi do Europy 19 stycznia 2018 roku. Tytuł zadebiutuje na konsoli PlayStation Vita i PlayStation 4. Doczekaliśmy się też nowego zwiastuna, który przedstawia nowe digimony i głównego bohatera oraz fragmenty rozgrywki.

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory - zwiastun z datą premiery

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory będzie naturalnym rozwinięciem poprzednika. Twórcy przygotowali zupełnie nową historię, gdzie główny bohater zostaje niesłusznie oskarżony o zbrodnie, których nie popełnił. Zdobędziemy też kolejne digimony, a liczba wszystkich stworków wyniesie 320. Pojawią się również świeże aktywności, jak walki o przejęcie cyfrowego terytorium. Powróci system farm i sieciowe walki z innymi graczami

Składając zamówienie przedpremierowe otrzymacie kilka bonusów w postaci kostiumów i ekskluzywnych digimonów

Digimony:

  • Omnimon NX
  • Sistermon Ciel and Blanc
  • Leopardmon NX
  • Crusadermon NX

Kostiumy:

  • V. Uchida 
  • Summer Camp T-Shirt
  • Beelzebumon T-Shirt
  • Szkolny strój Inoden 

Źródło: https://www.dualshockers.com/digimon-story-cyber-sleuth-hackers-memory-gets-western-release-date-pre-order-bonuses/

Tagi: Bandai Namco Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory Namco Bandai playstation 4 playstation vita wideo

Nie przegap