Jakub Barwiak Jakub Barwiak 24.10.2017 14:46
Captain Marvel. Nowa bohaterka z dużą rolą w uniwersum
689V

Captain Marvel. Nowa bohaterka z dużą rolą w uniwersum

Kapitan Marvel już wkrótce dołączy do reszty herosów Marvela, bohaterka ma odegrać znaczącą rolę w kulminacji trzeciej fazy uniwersum.

Kapitan Marvel będzie pierwszą bohaterką Marvela, która otrzyma swój solowy film, wcieli się w nią Brie Larson (Pokój). Wiemy, iż bohaterka pojawi się również czwartej, niezatytułowanej jeszcze części Avengers, która pojawi się kilka miesięcy po jej solowym filmie.

Strażnicy Galaktyki 3. Scenariusz prawie gotowy

Jaki będzie wkład Kapitan Marvel w zakończenie trzeciej fazy MCU? Tą sprawę postanowił skomentować Kevin Feige odpowiadający za kształt filmowego uniwersum.

Jest wiele dyskusji, skupiają się on na Avengers 4 i na tym co będzie po fazie trzeciej. W tym momencie skupiamy się konkretnie na Captain Marvel i pracy związanej z tym filmem. Będzie on znaczącą częścią tej kulminacji dotychczasowych 22 filmów. Dążymy do tego, aby Kapitan Marvel dołączyła sensownie do tej historii w jej finale.

Warto w tym momencie pamiętać, iż akcja Captain Marvel będzie toczyła się w latach 90-tych i dotykała tej bardziej kosmicznej części uniwersum Marvela. W czasie Avengers 4, bohaterka grana przez Brie Larson będzie już więc w całości ukształtowaną postacią.

Captain Marvel zadebiutuje w kinach 8-ego marca 2019 roku. Reżyserują Anna Boden i Ryan Fleck (Urodzeni zwycięzcy, ).

Źródło: http://screenrant.com/captain-marvel-big-part-mcu-phase-3-conclusion/

Tagi: captain marvel Disney Kevin Feige marvel

Nie przegap