Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.10.2017 18:35
Ghost Recon Wildlands po najnowszej aktualizacji ma być przyjemniejsze
740V

Ghost Recon Wildlands po najnowszej aktualizacji ma być przyjemniejsze

Najnowsza aktualizacja Ghost Recon Wildlands ma uczynić grę w tytuł Ubisoftu przyjemniejszą. W jaki sposób? Chociażby ułatwiając zdobywanie kolejnych poziomów naszej postaci, które wpadały za wolno.

Ghost Recon Wildlands wzbogaciło się ostatnio o nowy tryb rozgrywki pozwalający na rywalizację między sobą graczy. Do tej pory, produkcja opierała się przede wszystkim o współpracę z czterema graczami (lub ze sterowanymi przez SI postaciami), więc mieliśmy do czynienia ze znaczącą rozbudową tego, co oferuje nowy Ghost Recon. Deweloperzy na bieżąco poprawiają swój produkt, więc doczekaliśmy się nowej łatki.

Przeczytają naszą recenzję Ghost Recon Wildlands

Najnowsza aktualizacja na PS4 zajmuje około 11 GB i wnosi kilka znaczących zmian. W trybie PvP studio popracowało nad perkiem wizji termicznej, który został ograniczony od klasy wsparcia i to tylko podczas operowania dronem. Inny perk - Szybkie rączki przesunięto jako perk międzyklasowy.

Tryb kampanii doczekał się także znaczących zmian. Pierwszą z nich jest poprawa matchmakingu. Po zmianach wprowadzonych do algorytmu, graczy z niższych poziomów będą mogli grać razem z wysokopoziomowymi, dzięki czemu pojawi się dla nich znacznie więcej opcji dostępnych gier. Oczywiście poziom trudności zostanie odpowiedni zbalansowany mając na uwadze różnice poziomów.

Przyspieszono także zdobywanie kolejnych poziomów. Ekipa deweloperska uznała, że wbijanie kolejnych poziomów aż do 50 trwa za wolno, więc zmniejszono wymagania potrzebne do uzyskiwania kolejnych poziomów. Ruch wprowadzony prawdopodobnie z uwagi na nowych graczy, żeby ci się za szybko nie zniechęcali.

Oczywiście to nie koniec wspierania Ghost Recon Wildlands przez Ubisoft. Nowej zawartości i łatek spodziewać możemy się w najbliższych tygodniach i miesiącach.

Ghost Recon Wildlands - zwiastun dodatków do gry

 

Tagi:

Nie przegap