Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.10.2017 14:21
Gran Turismo Sport - konserwacja serwerów co każdą środę
605V

Gran Turismo Sport - konserwacja serwerów co każdą środę

Gran Turismo Sport to gra nastawiona na ściganie się w Sieci, więc serwery muszą działać bez problemów. W tym celu twórcy będą raz w tygodniu przeprowadzać konserwację.

Gran Turismo Sport zadebiutowało w środę i zyskało sporą popularność. Opublikowane dzisiaj wyniki sprzedaży z Wielkiej Brytanii pokazały, że nowa gra Polyphony Digital jest liderem wśród gier wyścigowych, choć wielu się z tym nie zgadza. Negatywne głosy pojawiały się już po otwartych testach beta, kiedy to okazało się, że serwery gry są niestabilne, a co za tym idzie, nie można spokojnie zapisać gry.

Gran Turismo Sport. Kierownica od Fanatec już działa

Twórcy więc zaplanowali, że co każdą środę przez godzinę, w Gran Turismo Sport odbywać się będzie konserwacja serwerów. Przez ten czas niedostępny będzie tryb Sport, a samo zapisywanie gry będzie utrudnione. Trzeba się więc upewnić, że grę zapiszemy ręcznie. Godziny konserwacji są stosunkowo przystępne, ale mogą ulec zmianie.

  • Każda środa w godzinach 6:00-7:00

Miejmy nadzieję, że godziny pozostaną jednak bez zmian i że konserwacje przyczynią się do naprawy bolączek. Gran Turismo Sport dostępne jest od 18 października. Poniżej znajdziecie jeden z oficjalnych zwiastunów.

Gran Turismo Sport - oficjalny zwiastun

 

Źródło: http://www.gran-turismo.com/gb/gtsport/news/00_1452594.html

Tagi: Gran Turismo Sport playstation 4 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment

Nie przegap