Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.10.2017 08:45
Tekken 7 - zbliżają się nowości
710V

Tekken 7 - zbliżają się nowości

Tekken 7, czyli najnowsza bijatyka Harady, otrzyma zestaw nowości. Wszystko dzięki nawiązaniu współpracy z zawodowym wrestlerem z Japonii. Przyniesie to nowe kostiumy, utwór i ataki.

Tekken 7 nie jest może najbardziej popularne w tym roku, jeśli chodzi o bijatyki, bo ten tytuł przypadł Injustice 2. Mimo wszystko bijatyka od Namco Bandai radzi sobie bardzo dobrze, więc twórcy nie przestają jej wspierać. Jeśli zastanawialiście się jednak dlaczego tak skomplikowana i wymagająca gra nie ma samouczka, oto odpowiedź: gracze z nich nie korzystają, twórcy postanowili więc go nie umieszczać.

"Gracze nie korzystają z samouczków" - twórca Tekkena

Tymczasem do Tekken 7 Fated Retribution, czyli wersji z automatów, zmierzają nowości. Twórcy nawiązali współpracę z zawodowym wrestlerem z Japonii, Hiroshim Tanahashim. Przyniesie to nowy kostium dla Larsa, ale nie tylko, bo pojawi się jeszcze nowy utwór o nazwie "Love & Energy" oraz nowy Rage Art o nazwie "Sling Blade". Poniższe wideo przybliża nową zawartość.

Tekken 7 Fated Retribution - zwiastun kolaboracji

Mowa tutaj o wersji na automaty, ale to zapewne kwestia czasu zanim dodatki pojawią się w formie DLC do Tekken 7. Poza wyżej wymienionymi nowościami, pojawią się jeszcze inne przedmioty do charakteryzacji postaci i profilu - je również ukazano na powyższym zwiastunie.

Źródło: http://tekkengamer.com/2017/10/22/new-lars-costume-theme-music-rage-art-coming-t7fr-3rd-njpw-collaboration/

Tagi: Bandai Namco Namco Bandai playstation 4 tekken 7 wideo

Nie przegap