Jakub Barwiak Jakub Barwiak 19.10.2017 14:51
Ant-Man and the Wasp. Jaka będzie fabuła widowiska Marvela?
326V

Ant-Man and the Wasp. Jaka będzie fabuła widowiska Marvela?

W 2015 roku, wraz z premierą Ant-Mana mogliśmy spojrzeć na uniwersum Marvela z mniejszej perspektywy. Film okazał się być na tyle sporym sukcesem, iż zapowiedziano jego sequel. Oficjalnie nie wiadomo o czym konkretnie będzie on opowiadał ale pojawiły się pierwsze plotki. Oczywiście spoilery itp.

Po raz ostatni Scotta Langa/Ant-Mana mieliśmy okazję oglądać w czasie wydarzeń przedstawionych w Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. W obrazie tym Ant-Man, Hawkeye, Scarlet-Witch i Falcon zostali umieszczeni w podwodnym więzieniu.

Aktualne uniwersum Marvela przejdzie do historii

Wszyscy oni zostali co prawda uwolnieni przez Kapitana Amerykę, jednak na początku Ant-Man and the Wasp, Scott Lang ma rzekomo wciąż być osoba pozbawioną wolności, jednak nie w klasycznym więzieniu, lecz w areszcie domowym. Sytuacja ta ma odpowiadać Ant-Manowi, który po wydarzeniach z Wojny bohaterów woli skupić się na zajmowaniu się swoją córką – Cassie.

Tymczasem Hope van Dyne i Hank Pym próbują znaleźć sposób na wydostanie Janet van Dyne (oryginalnej Wasp) z Quantum Realm. Ze względu na fakt, iż są oni ścigani przez niemilców, pozostają w ciągłym ruchu, używając przy tym mobilnego laboratorium. Oczywiście ostatecznie ma dojść do ponownego spotkania i współpracy Scotta z Hope i Hankiem. Według informacji MCU Exchange, akcja filmu ma rozgrywać się w krótkim czasie.

Do obsady znanej z pierwszej części dołączyć mają Michelle Pfeiffer jako Janet van Dyne, Laurence Fishburne, Walton Goggins, Hannah John-Kamen i Randall Park. Jeżeli plotki te się potwierdzą, możliwe, iż akcja Ant Man and the Wasp będzie działa się przed wydarzeniami z Avengers: Infinity War, po którym to nowy Ant-Man zadebiutuje. Premiera tego widowiska została zaplanowana na lipiec 2018 roku.

Źródło: https://www.cinemablend.com/news/1715369/what-ant-man-and-the-wasp-may-be-about

Tagi: Ant-Man and the wasp Disney marvel

Nie przegap