Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.10.2017 17:06
Dragon Ball FighterZ. Nappa, Ginyu i nowe szczegóły odnośnie fabuły
446V

Dragon Ball FighterZ. Nappa, Ginyu i nowe szczegóły odnośnie fabuły

Dragon Ball FighterZ zapowiada się coraz lepiej, a weterani gatunku cały czas ciężką pracują nad grą. Dziś doczekaliśmy się potwierdzenia kolejnej dwójki postaci. Możemy też poczytać o paru informacjach na temat przygotowywanego trybu fabularnego.

Dragon Ball FighterZ otrzymało japońską datę premiery, którą ustalono na dzień 1 lutego 2018 roku. Do nas gra dotrze w podobnym okresie, ale nie znamy dokładnych szczegółów. Mamy za to potwierdzenie kolejnej dwójki ikonicznych zawodników z ery Dragon Ball Z.

Dragon Ball FighterZ - rozgrywka w wykonaniu twórców

Dragon Ball FighterZ przedstawia dwóch złoczyńców, którzy swego czasu uprzykrzali życie Goku i spółce. Gra pozwoli zwalczyć jako Nappa - łysy Saiyanin i początkowy wspólnik Vegety. Mięśniak podczas walki będzie mógł przywoływać zielone stworki o imieniu Saibamen. Kapitan Ginyu otrzyma umiejętność przyzywania członków The Ginyu Force oraz stosowania techniki zamiany ciała. W ten sposób możliwe będzie podmienienie pasków życia między graczami.

Nie mamy na razie oficjalnych materiałów ukazujących wojowników, ale możemy rzucić okiem na skan najnowszego numeru magazynu V-Jump.

Dragon Ball FighterZ w trybie fabularny opowie historię, która zacznie się od wydarzeń, gdzie wszyscy super wojownicy padają jeden po drugim. W tym momencie staniemy się świadkiem przebudzenia Goku, który w tajemniczy sposób połączy się z duchem gracza. Historia będzie posuwać się do przodu za sprawą łączenia obecności gracza z kolejnymi bohaterami. Dla przykładu podano tutaj rozdział poświęcony Androidom, gdzie świadomość grającego będzie towarzyszyć Android 18.

Potwierdzono obecność systemu więzi. Pogłębiając nasze relacje z postacią zacznie ona opowiadać o swoich prywatnych rzeczach. Yamcha zdradzi, że pragnie poślubić jakąś kobietę, a Vegeta będzie się żalić na ciężką osobowość Bulmy.

Tryb fabularny zaoferuje nieco nieliniowości. Otrzymamy możliwość wyboru walki, zdobywania doświadczenia, ratowania sprzymierzeńców lub uczenia się zdolności. Wszystko to w ramach dokonywanych postępów na mapie świata.

Dragon Ball FighterZ - rozgrywka z udziałem Super Saiyan God Goku i Vegeta

Źródło: http://gematsu.com/2017/10/dragon-ball-fighterz-launches-february-1-japan-adds-nappa-captain-ginyu

Tagi:

Nie przegap